Neler Yeni

Çözüldü✓ Rtx 4070 superin hangi modelini almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali Dogan
Hocam saphire pulse öneririm. Fazla pahalısını almayın.
Haklısınız hocam Geforce da zotac markası öne çıkıyor Amd/Ati de sapphire oldugu gibi. Karıştırmışım. pardon.
2. Uyarıyı hakettim.
Terbiyesizlik etmeyin birader. Anaokulu değil burası. Şaşırıp yanlış yazabiliriz. Girdiğimize pişman etmeyin.
Çok bilen cevap yazar dalga geçmez. Dalga geçiyorsa bir şey bilmediğindendir.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ömer Keskin
Bende 1 haftadır arıyordum ve bunda karar kıldım.

MSI olduğuna bakmayın Ventus serisi giriş seviyedir ve ısınan modellerdir parça kaliteside pek iç açıcı değildir. Daha ucuza bundan çok daha iyi bir ekran kartı var Colorful İgame RTX 4070 Super Ultra bunu tavsiye ederim.

LoserIl

80+ Silver
peki bu markalar arasında fps farkı var mı ?
Markalar arasında fps/performans farkı yok sadece estetik ve soğutma farklı ama yaklaşık 5 derece falan fark ediyor sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 1 haftadır arıyordum ve bunda karar kıldım.

Bunu asla almanı önermem msi ama kötü bir modeli çok ısınır

Markalar arasında fps/performans farkı yok sadece estetik ve soğutma farklı ama yaklaşık 5 derece falan fark ediyor sadece

Bunu asla almanı önermem msi ama kötü bir modeli çok ısınır
3 fanlı bir bir modelden bahsediyoruz. yaptığım araştırmalar sonucu bu ekran kartını satın aldım. yapılan testlere göre ısınma sorunu olmayan bir kart neye göre çok ısınıyor bu kart? kullanıyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız
3 fanlı bir bir modelden bahsediyoruz. yaptığım araştırmalar sonucu bu ekran kartını satın aldım. yapılan testlere göre ısınma sorunu olmayan bir kart neye göre çok ısınıyor bu kart? kullanıyor musun?
tabii ki markalar arasında farklar oluyor bazı modeller çok yüksek sesle çalışıyor bazıları da soğutma yetersizliginden palit falan alın ama ventus serisi almayın gerçekten kalitesiz hocam değmez verdiğiniz paraya sırf msi diye mesela bende gainward 4070s ghost modeli var yük altında 82 derece falan görüyor fan sesi 39db falan yani gidipte rastgele bi markanın ekran kartını almayın görsel atıyorum iki sn

tabii ki markalar arasında farklar oluyor bazı modeller çok yüksek sesle çalışıyor bazıları da soğutma yetersizliginden palit falan alın ama ventus serisi almayın gerçekten kalitesiz hocam değmez verdiğiniz paraya sırf msi diye mesela bende gainward 4070s ghost modeli var yük altında 82 derece falan görüyor fan sesi 39db falan yani gidipte rastgele bi markanın ekran kartını almayın görsel atıyorum iki sn
cooler-performance-comparison-gpu.png

cooler-performance-comparison-gpu.png
palit alıp geçin hocam fp gayet de serin çalışıyor

Son düzenleme:

Alıntıyı görüntüle

palit alıp geçin hocam fp gayet de serin çalışıyor
kasa da sıvı soğutma ve ekstra 12 fan var sence de aynı şekilde ısınma sorunu yaşar mıyız?

Top Bottom