Neler Yeni

rtx3080 laptop 32k kaçmazzzz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
bilader sen çok konuşuyon seni hiç sevmedim bak özel flan varmı burdan bana adını soyadını yaz senin bi ifadeni alayım burdan arka arkaya mesaj yazıp caz yapma delikanlı ol. Senin yöneticin üyeyi gömüyor adam akıllı açıklama yapmıyor sen niye adamı yalıyon olum habire ne ayaksın az delikanlı ol. Ben gördüğümü söylerim 3080in performansı daha iyi olum siz ne anlatırsanız anlatın burda devam edebilirsiniz
Adım Oğuz hadi bul bakalım bulabilirsen panelden bekliyorum ifademide al lütfen sende az delikanlı ol haksız olduğunu bildiğin halde kendini savunma

seyt22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Seyit savaş
Özelden yazdık ağlama diyemi cevap atabliyon yemedimi ad soyad vermek 😄 özelden bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adım Oğuz hadi bul bakalım bulabilirsen panelden bekliyorum ifademide al lütfen sende az delikanlı ol haksız olduğunu bildiğin halde kendini savunma

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765

eldeca

80+
Ddr4 diye, dlss 3 diye 4060 ı övenler bu sektörden uzaklaşsın lütfen. 3080 ile 4060 arasındaki dağlar taşlar, diğer farkları açık ara kapatır. Ayrıca sanki dlss i her oyunda kullanacağız. Ben asla açmıyorum çamursu görüntü yapıyor 3 de çıksa 4 te çıkta böyle olacak dlss, fsr kullanılmaz. Ayrıca her oyunun dlss 3 desteğiyle geleceği ne malum?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ddr4 diye, dlss 3 diye 4060 ı övenler bu sektörden uzaklaşsın lütfen. 3080 ile 4060 arasındaki dağlar taşlar, diğer farkları açık ara kapatır. Ayrıca sanki dlss i her oyunda kullanacağız. Ben asla açmıyorum çamursu görüntü yapıyor 3 de çıksa 4 te çıkta böyle olacak dlss, fsr kullanılmaz. Ayrıca her oyunun dlss 3 desteğiyle geleceği ne malum?
Dostum bu laptopta normal bir RTX 3080 yok bir halttan haberiniz yok kafanıza göre takılıyorsunuz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom