Neler Yeni

RX 6600 sistem nasıl

Daizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Abdullah önen
Kasa:
EMPIRE GAMING - PC case Gamer Ruby – ARGB Medium Tower ATX, MATX, ITX – Mainsblende – Sidewall made of acrylic glass – 4 fans 3 pin 5V LED RGB Addressable 120 mm -MB Sync – White

Işlemci soğutucu:
Cool MasterLiquid ML240L V2 RGB CPU cooler white(kasa ile soğutucu uyuşuyor mu emin değilim varsa bildiğiniz öneri alabilirim)

Ekran kartı:
Asus Dual AMD Radeon RX 6600 8GB

Işlemci:
AMD Ryzen 5 5600X

Power Supply:
ASUS TUF Gaming 750W bronze

Ram:

Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2 x 8GB) DDR4 3600

Anakart:
Asus Prime B450M-A II

SSD:

Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD, 1 TB, PCIe 4.0, 7,000 MB / s reading, 5,000 MB / s

Aklımda ki bütçeye uyuyor. Yetersiz kalan birsey varsa iletebilirsiniz.

Almanya'ya taşındığım için zaten çok çok güçlü bir kasa istemiyorum çok oyun oynayan birisi değilim zaten bunların hepsi toplamda 713€ ediyor

Son düzenleme:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Kasa:
EMPIRE GAMING - PC case Gamer Ruby – ARGB Medium Tower ATX, MATX, ITX – Mainsblende – Sidewall made of acrylic glass – 4 fans 3 pin 5V LED RGB Addressable 120 mm -MB Sync – White

Işlemci soğutucu:
Cool MasterLiquid ML240L V2 RGB CPU cooler white(kasa ile soğutucu uyuşuyor mu emin değilim varsa bildiğiniz öneri alabilirim)

Ekran kartı:
Asus Dual AMD Radeon RX 6600 8GB

Işlemci:
AMD Ryzen 5 5600X

Power Supply:
ASUS TUF Gaming 750W bronze

Ram:

Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2 x 8GB) DDR4 3600

Anakart:
Asus Prime B450M-A II

SSD:

Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD, 1 TB, PCIe 4.0, 7,000 MB / s reading, 5,000 MB / s

Aklımda ki bütçeye uyuyor. Yetersiz kalan birsey varsa iletebilirsiniz.

Almanya'ya taşındığım için zaten çok çok güçlü bir kasa istemiyorum çok oyun oynayan birisi değilim zaten bunların hepsi toplamda 713€ ediyor
Sistem biraz dengesiz olmus hocam, bu sisteme 700euro da fazla geldi bana

Daizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Abdullah önen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem biraz dengesiz olmus hocam, bu sisteme 700euro da fazla geldi bana
Hocam bu kasa için fazla gereksiz şunu alabilirsiniz diyeceğiniz bir şey var mı? Asıl korktuğum kasa ile soğutucunun uyuşmaması onun dışında güçlü bir kasa oldu işlemcinin parasını eklememisim 150 euro ordanhadi üstüne 50 euro daha koydum ana kartı Asus prime B-550M pro yaptım desek 900€ gibi bir fiyat geliyor. Hocam bunları ben amazondan eklettim en düşük fiyat nerde sonra bakicagim benim sorum şu sistemde değişebilecek uyumsuzluk olabilecek seyler olmasın

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Anakartı model yükseltebilirsin onun dışında güzel

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam bu kasa için fazla gereksiz şunu alabilirsiniz diyeceğiniz bir şey var mı? Asıl korktuğum kasa ile soğutucunun uyuşmaması onun dışında güçlü bir kasa oldu işlemcinin parasını eklememisim 150 euro ordanhadi üstüne 50 euro daha koydum ana kartı Asus prime B-550M pro yaptım desek 900€ gibi bir fiyat geliyor. Hocam bunları ben amazondan eklettim en düşük fiyat nerde sonra bakicagim benim sorum şu sistemde değişebilecek uyumsuzluk olabilecek seyler olmasın
Yurt disinda ki fiyat performans mantigi nasil tam bilmiyorum ama turkiye icin konusacak olursak, ssd psu ve sivi sogutucu fazla olmus derdim, onlar yerine ekran karti yukseltilebilir

Daizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Abdullah önen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurt disinda ki fiyat performans mantigi nasil tam bilmiyorum ama turkiye icin konusacak olursak, ssd psu ve sivi sogutucu fazla olmus derdim, onlar yerine ekran karti yukseltilebilir
Peki herhangi bir boş kasa onerebilir misiniz sogutucuyla uyumlu

Top Bottom