Neler Yeni

RX 6600XT ALMAYIN !!!

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
hemen elimdeki xfx 6600xt mükemmel ötesi kartımı satıyorum sağol @Raze8165

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ümit aslan
Şu Allah'ın belası ekran kartını sakın almayın aldırmayın. Bahsettiğim kart RX 6600 XT. O kadar berbat ki güzel diyen net yalan söylüyordur. Keşke bildiğimden şaşmayıp Nvidia alsaydım. Arkadaş ben buna tonlarca para vermişim oyun oynaymıyorum. Böyle bir şey mi var ? O kadar araştırdım çözümüde yok. Aslağa oyun oynayamıyorsunuz. Render ve Mining için yapılmış sadece. Yok arkadaş her oyun çöker mi ya kafayı yiyicem ? GTA Fortnite Cities Skylines LoL hiç bir oyunu oynayamıyorsunuz. Lütfen çözümünü bilen varsa söylesin çıldırıcam 2 aydır oyun oynayamadım keyifle
çok haklısın vallaha kardeşim elimde vardı saattım nvidia ya geçtim rtx candır bunu farkettim sürekli çökmeler vs yaşanıyor sizin ekran kartınız sorunlu diyen arkadaşlar garantiye götürüp baktırdım sorunsuz olduğu söylendi ki fps değerleri gayet iyiydi zaten ancak çökme sorunu geçmiyor yapamıyorsunuz sana da şimdiden geçmiş olsuın kardeşim

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Şu Allah'ın belası ekran kartını sakın almayın aldırmayın. Bahsettiğim kart RX 6600 XT. O kadar berbat ki güzel diyen net yalan söylüyordur. Keşke bildiğimden şaşmayıp Nvidia alsaydım. Arkadaş ben buna tonlarca para vermişim oyun oynaymıyorum. Böyle bir şey mi var ? O kadar araştırdım çözümüde yok. Aslağa oyun oynayamıyorsunuz. Render ve Mining için yapılmış sadece. Yok arkadaş her oyun çöker mi ya kafayı yiyicem ? GTA Fortnite Cities Skylines LoL hiç bir oyunu oynayamıyorsunuz. Lütfen çözümünü bilen varsa söylesin çıldırıcam 2 aydır oyun oynayamadım keyifle
nediyosun abi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Asus dual rx 6600 xt kullanıyorum çökme veya herhangi bir hata almadım çok memnunum bence kartınızda sorun var

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Garanti nedir, ne zaman kullanılır. Ekran kartımı garantiye göndermeli miyim? Bu soruları bir düşünün derim.
Normalde bunun için garanti var ama burası Türkiye olunca işler değişiyor reiz. Servisler tamiri mümkün ürünlere bile iade değişim adına altında çöküyorlar kaç tane kart yolladım hep aynı senaryo, bir fan değiştirmek ne kadar zor? Fanı bozuk olanına bile iade kestiler. tabii ki de kabul etmedim hiçbirini.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Normalde bunun için garanti var ama burası Türkiye olunca işler değişiyor reiz. Servisler tamiri mümkün ürünlere bile iade değişim adına altında çöküyorlar kaç tane kart yolladım hep aynı senaryo, bir fan değiştirmek ne kadar zor? Fanı bozuk olanına bile iade kestiler. tabii ki de kabul etmedim hiçbirini.
Onların da işine geliyor. Cidden şu ülkeden bıkmaya başladım.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Benim bildiğim wattman sadece ekran kartından oluşan bir sorun değil ben ramlere overclock yaptığımda wattman hatası aldım ramleri normale çevirdim düzeldi. Başka bir pc de işlemcide overclock vardı. Aynı şekil overclock kaldırıp devam ettim. Yine düzeldi. Ekran kartlarının birisi 5500xt diğeri r9 380 di. Yani bu durumda ekran kartlarında her hangi bir sorun olmuyor bazen diğerleri de problem yaratabiliyor. Direk ekran kartına suç atmak çözüm hiç değil.

Adem3455

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Adem bayram
Biraz ön yargılı olabilirim ama AMD ekran kartı tarafında hep tüylerimi ürpertiyor. Rtx gördüğüm yerde yüzüme bir tebessüm geliyor 🤯

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

tyrantrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
can çalık
Instagram
cancaliks
Twitter
acancalik
Hocam şahsen 3 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısına şahit olmadım. Galiba sizin şansınıza kötü bir kart elinize gelmiş.

Top Bottom