Neler Yeni

Rx6700 Wattman yedim AMD reziliği

Leaden_Viever

80+ Bronze
Batu gelirse ortalık karışır hocam :D
Hocam adam ekran kartını a dan z ye biliyor çok bilgili bir şahıs olduğu için onun fikrini danışmak istedim 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

farming sim 17 satın aldım ve steamden açılmıyordu ne yaparsam yapayım açamadım daha sonra farklı forumlardan okuduğuma göre

CMD /c "set openssl_ia32cap=:~0x20000000 && %command%"
bunu başlatma seçeneğine yazınca oyun açılıyordu, öylede olmuştu oyun açılmıştı oynadım 2 dakika ve ard arda alt tab attım mavi ekran yedim. sonra oyunu tekrar açtım ve karşıma aşağıda vereceğim fotoğraf çıktı. ekran kartını daha zor oyunlarda günlük 8 9 saat yordum ama böyle hata ile karşılaşmadım, ekran kartımın 2. ayı dolmak üzere içini açmadım, sistem parçalarını çıkarıp takmadım. hazır sistemden aldım nasıl aldıysam öyle durmakta sizlere sorum olacak aşağıda madde madde olarak vereceğim bunları cevaplamanız bana çok yardımcı olacaktır.

1) bu wattman denen hata hiçmi oyun oynatmıyor? herzaman hatamı veriyor.

2) 2 yıl garantisi var üstüne 1k para konup 2.el garantisi devam eden nvdia geçmek mantıklımı?

3) korkacak durum varmı iade etmelimiyim?

NOT; bu makale hatayı yediğim zaman oluşturulmuştur, bundan başka bir hata ile karşılaşmadım bu ilk oldu. devamı gelir ise dönüş yaparım

yardımcı olan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletirim.
Hocam şunu söyleyeyim bu wattman hatasını hiç yemedim ama yersem bende kafayı yerdim orası kesin ama ekran kartı driverlarını güncelleme bekle 1 hafta sonra güncelle

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,647
İsim
Hacı

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
ARkadaşım madem ki sürücünü hemen güncellemeyeceksin bakıcaksın çevrede kullananlara sen başına gelecekleri bilerek araştırarak nvidia dan daha ucuz olduğu için gidip amd alıyorsun aldıktan sonra gelip burda ağlamaya gerek yok amd kullanan 10 kişiden 8 i sağlam sürücüde dur diyor

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Hocam Amd sürücüsü olarak 23.9.2 ve 23.9.3 sürümü sıkıntılı. 23.9.1 sürümünü yükle muhtemelen sorun ortadan kalkacaktır.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,491
İsim
oğuzhan ege
Rx6700 kullanıyorum hiç yemedim bu hata dediğiniz şey oyun oynarken kapanıyor mu sadece Bi hata göstergesimi oluyor

batuu123

80+ Bronze
ilk önce bununla sürücüleri kaldır https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601
https://www.amd.com/en/technologies/software-pro sonra direkt linke basıp karşına çıkan ilk download nowdan driveri indirip kur
büyük ihtimal sorunun çözülür
ardından ekran kartını sahibindene koyup satılana kadar oynayıp satınca nvidia alabilirsin :D

adrenalin editionun sorunları bitmiyor pro versiyon nispeten daha az sorunlu iş görüyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,212
İsim
Emre Zengin
farming sim 17 satın aldım ve steamden açılmıyordu ne yaparsam yapayım açamadım daha sonra farklı forumlardan okuduğuma göre

CMD /c "set openssl_ia32cap=:~0x20000000 && %command%"
bunu başlatma seçeneğine yazınca oyun açılıyordu, öylede olmuştu oyun açılmıştı oynadım 2 dakika ve ard arda alt tab attım mavi ekran yedim. sonra oyunu tekrar açtım ve karşıma aşağıda vereceğim fotoğraf çıktı. ekran kartını daha zor oyunlarda günlük 8 9 saat yordum ama böyle hata ile karşılaşmadım, ekran kartımın 2. ayı dolmak üzere içini açmadım, sistem parçalarını çıkarıp takmadım. hazır sistemden aldım nasıl aldıysam öyle durmakta sizlere sorum olacak aşağıda madde madde olarak vereceğim bunları cevaplamanız bana çok yardımcı olacaktır.

1) bu wattman denen hata hiçmi oyun oynatmıyor? herzaman hatamı veriyor.

2) 2 yıl garantisi var üstüne 1k para konup 2.el garantisi devam eden nvdia geçmek mantıklımı?

3) korkacak durum varmı iade etmelimiyim?

NOT; bu makale hatayı yediğim zaman oluşturulmuştur, bundan başka bir hata ile karşılaşmadım bu ilk oldu. devamı gelir ise dönüş yaparım

yardımcı olan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletirim.
Tüm sistemini yazar mısın?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,154
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Fettah Özalp
Rx6700 kullanıyorum hiç yemedim bu hata dediğiniz şey oyun oynarken kapanıyor mu sadece Bi hata göstergesimi oluyor
oyunda oynuyorum 1 2 saat oynasam sorun yok ama alt tab yapınca yiyorum

DDU ile sil sürüm 23.9.1 i yükle.
@batuu123 görev seni çağırıyor
hocam oyunu 5 saat oyunuyorum bişey yok alt tab yapınca geliyor sanırım başlatma seçeneği olarak yazdığım kod sıkıntılı oyunu cmd ile çalıştırıyor

Top Bottom