Neler Yeni

RX7600 WattMan hatası

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
hatalardan sonra saat hızını -100 yaptım şuanlık sıkıntı yok gibi. Evet kurdum wattman yerkende oynamamıştım frekanslarla
hocam ddu ile driveri silin ve pro sürüm driveri kurun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz KARAKOÇ
Bende de 6750XT kart var. İlk elime ulaştığında driver eski ayarlara geri döndü bildirimi aldım. 3 gün sonra bir güncelleme geldi 2 aydır 1 kere bile hata almadım. güncel driverda bir sıkıntı olabilir.
merhaba hocam künyedeki sistemi kullanıyorum 6 aylık makine ilk aldığımdan beri hiç bu hatayla karşılaşmadım son 2 haftadır oyun oynamak zehir oldu sürekli hata alıyorum sende de son zamanlarda böyle bir sıkıntı oldu mu? olmadıysa güncel hangi ekran kartı sürümünü kullanıyorsun yardımcı olursan çok mutlu olurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Melih Akyol
merhaba hocam künyedeki sistemi kullanıyorum 6 aylık makine ilk aldığımdan beri hiç bu hatayla karşılaşmadım son 2 haftadır oyun oynamak zehir oldu sürekli hata alıyorum sende de son zamanlarda böyle bir sıkıntı oldu mu? olmadıysa güncel hangi ekran kartı sürümünü kullanıyorsun yardımcı olursan çok mutlu olurum.
1703041400031.png

Güncel olarak bu sürümü kullanıyorum. Bildirim olarak gelen hatadan eser yok. 1 kere bile gelmiyor.

Top Bottom