Neler Yeni

Ryzen 3 3200g apu sistem alınır mı?

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Youtube da bu işlemciye oynadığın oyunlara vs. bakarak karar vermelisin. (Valorant, CSGo vs. rahat oynatır) Bütçe arttırma imkanı yoksa 3200G öyle gömülecek bir işlemci değil ancak yeni çıkanların yanında günümüz oyunları için sönük kaldığı da bir gerçek. İleride 5600G - 5700G gibi işlemcilere de geçilebilir, neticede sistem yükseltmeye müsait...

Fiyatı için bir şey diyemem...

acih7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Asaf Bulut
4000 Para değil, Ama üstüne eklersen para olur hocam
6'ya Adam gibi ekran kartlı sistem alsın uğraşmasın 3200g ile. Doğru düzgün kart besleyemiyor bir şey yapamıyor, Ekran kartı alınca işlemci de değiştiriyorsun mecburen. 3200g'ye Göre Psu alıyorsun sonra onu da değiştirmek zorunda kalıyorsun. 2023'te 3200g Alınmaz artık.
6 ya adam gibi sistem yok hocam r3 3200g 1650 besliyor
6 ya sistem varsa iletiniz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben apu kullanıyorum valo/cs oynuyorsan iyi ama artık yetmemeye başladı idareten alacaksan alınır sonra ekran kartı takarsın birde rami kesinlikle 2x8 al.
Yazın ekran kartı eklerim hocam

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
6 ya adam gibi sistem yok hocam r3 3200g 1650 besliyor
6 ya sistem varsa iletiniz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazın ekran kartı eklerim hocam
Rx570'li sistemler görmüştüm. Ama Şimdi araştıracak vaktim yok ne yazık ki.
Dediğim gibi 4 yıldır 3200g kullanıyorum. Çektiğim eziyetleri çekmek için alabilirsiniz. Rdr2'yi 720P 20FPS oynayınca dediklerimi hatırlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
Rx570'li sistemler görmüştüm. Ama Şimdi araştıracak vaktim yok ne yazık ki.
Dediğim gibi 4 yıldır 3200g kullanıyorum. Çektiğim eziyetleri çekmek için alabilirsiniz. Rdr2'yi 720P 20FPS oynayınca dediklerimi hatırlarsınız.
Dostum apu sistem zaten idareten adamın bütcesi belli adam üstüne nasi bir anda 2 3 k koyup daha iyi sistem alsin şimdilik valo cs lol oynasa idareten sonra ekran karti eklerim diyor eziyetlik bi durum yok bence bütce belli sonuçta bende apu kullaniyorum bu arada.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
Dostum apu sistem zaten idareten adamın bütcesi belli adam üstüne nasi bir anda 2 3 k koyup daha iyi sistem alsin şimdilik valo cs lol oynasa idareten sonra ekran karti eklerim diyor eziyetlik bi durum yok bence bütce belli sonuçta bende apu kullaniyorum bu arada.
Sonra Ekleyeceği Ekran Kartı da yetersiz olduğu için bu kadar karşı çıkıyorum zaten. Rx570'İ bile zar zor besliyor bu işlemci. Gtx 1650 bile artık alınmaz onun bile miladı doldu. Adam bir ton masrafa girecek sonra. Tabi Kendi kararı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
Sonra Ekleyeceği Ekran Kartı da yetersiz olduğu için bu kadar karşı çıkıyorum zaten. Rx570'İ bile zar zor besliyor bu işlemci. Gtx 1650 bile artık alınmaz onun bile miladı doldu. Adam bir ton masrafa girecek sonra. Tabi Kendi kararı.
Doğru söylüyorsun 570 filan besler max ama alacağı sistem bu bütcede bu sistem belki denk getirirse 3400g filan alabilir. Ekran kartlı sistemler var ama onlarda r3 1200 ve 1030 veya 730 oluyor ekran kartı upgrade etse islemci yine yetersiz yani bu bütcede alacagi en mantikli sistem apu ama arkadasin kendi kararı tabii ki.

Top Bottom