Neler Yeni

ryzen 5 3600/Vatan

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Arkadaşlar bu ürün indirimde gördüm 1325tl gibi bir fiyatta.Uzun zamandır ryzen 5 3600 almayı planlıyordum bir sıkıntı çıkmaz değil mi alsam diğer sitelere göre 125tl daha ucuz bir de vatan genelde güvenilir oluyo diye biliyorum.İncehesaptaki indirimi kaçırdım yani 1 dakikada stok tükendi kart bilgilerini giremeden vatandan alsam da bir sıkıntı çıkmaz herhalde değil mi?
Ayrıca kutulu ve fanlı geliyor doğruyum değil mi?

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Arkadaşlar bu ürün indirimde gördüm 1325tl gibi bir fiyatta.Uzun zamandır ryzen 5 3600 almayı planlıyordum bir sıkıntı çıkmaz değil mi alsam diğer sitelere göre 125tl daha ucuz bir de vatan genelde güvenilir oluyo diye biliyorum.İncehesaptaki indirimi kaçırdım yani 1 dakikada stok tükendi kart bilgilerini giremeden vatandan alsam da bir sıkıntı çıkmaz herhalde değil mi?
Hayır sıkıntı çıkmaz

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah arkdaşlar hepinize msi pro vdh ile de uyumludur değil mi bir de vatanda neden böyle bir indirim var yani genelde vatan daha pahalı olur diğer sitelere göre herhangi bir bilginiz var mı

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Her bize şer görünen de bir hayır vardır. Vatandan alabilirsiniz çok daha iyi olacaktır belki de bu sizin için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah arkdaşlar hepinize MSI pro vdh ile de uyumludur değil mi bir de vatanda neden böyle bir indirim var yani genelde vatan daha pahalı olur diğer sitelere göre herhangi bir bilginiz var mı
Vatan bilgisayar bileşenleri konusunda pahalı değildir. Ayriyetten şuan %18 KDV indirimi var. Anakartınızın tam adını yazar mısınız b450 mi b365 mi ?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Her bize şer görünen de bir hayır vardır. Vatandan alabilirsiniz çok daha iyi olacaktır belki de bu sizin için.
Aynı fikirdeyim hocam incehesaba sövenler de çok fakat ben güvenilir bir yer olduğunu düşünmekteyim yine de

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan bilgisayar bileşenleri konusunda pahalı değildir. Ayriyetten şuan %18 KDV indirimi var. Anakartınızın tam adını yazar mısınız b450 mi b365 mi ?
msi b450 m pro vdh gibi bir şey idi
https://www.itopya.com/msi-b450m-pro-vdh-max-3866mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dvi-vga-matx-anakart/
Bu yani hocam

adem_35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Adem
Ryzen5 3600 Fiyatı İncehesap Gaming Gecesi İçin 1.250 TL Düşmüştü Takip Et Acelen Yoksa Her Hafta Ryzen İşlemci İndirimi Oluyor.

Clamiona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Holat
sorun olmaz

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Ryzen5 3600 Fiyatı İncehesap Gaming Gecesi İçin 1.250 TL Düşmüştü Takip Et Acelen Yoksa Her Hafta Ryzen İşlemci İndirimi Oluyor.
Mesajımı okumadın herhalde hocam?
Acelem yok aslında fakat incehesap kargo şikayetleri aşırı fazla vatan daha güvenilir geldi

Top Bottom