Neler Yeni

🔥İndirim Ryzen 5 7500F RTX 4070 Super sistem 36.999 TL 🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
sinan
37,774 TL tuttu benim. Kasayı THERMALTAKE S200 TG 650W 80PLUS ARGB yaptım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fazladan para mı verdiniz

Bizim burada da ellerinde yok ama söğütözü mazağası varmış nerde bilmiyorum 200+ stok var orada. Oradan çekecekler anakartı.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Ben gittim satın aldım sistemdeki anakart ellerinde yokmuş "ASUS PRIME B650M-R AMD B650M Soket AM5 mATX DDR5 7000MHz (OC) M.2 Anakart" eklettim satın aldım max perşembeye kadar toplayıp arayacaklar.
Hayırlı olsun ram mevzusunu sordunuzmu tek kanal olarak verdiler mi yoksa bu şekilde mi aldınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emir
Hayırlı olsun ram mevzusunu sordunuzmu tek kanal olarak verdiler mi yoksa bu şekilde mi aldınız
onu sormadım ya bir tek ellerinde anakart yokmuş 3 gün beklersin dedi bir tek onu değiştim sitede 2x8 gb diyor 16 gb gelecek zatten 16 gb yeter artar bile

cashurri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atila Öztürk
bu şekliyle epeyden baktım 45 lere geliyor neredeyse. Fiyat iyi gibi. Mevcutta değişiklik yapılabilecek sanırım 2 parça duruyor. anakart ile kasa. Onlarda bile 38 küsür oluyor. Bütçesi bu civarlarda olanlar için Ekran kartı fiyatına sistem gibi.

zakkaros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusufcan Koçer
Kaç ram slotu mevcut acaba 2x8 hali hazırda geliyor + olarak 16 ram alsak takabilir miyiz slot müsade eder mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler yine alsam mı almasam mı diye kafam karıştı bi yanım diyor al geç bi yanımda şimdi böyleyse kasımda neler olur diyor
Şimdi mi alsak acaba kasım da daha uygun fiyata bulabilir miyiz?

Top Bottom