Neler Yeni

Yardım Ryzen 5 7600 80 derece

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Volkan
Dostlar geçen ki indirimden 1399 tl ye phantom spirirt se rgb aldım yeni kasayada geçtim msi 320 r valorant oynuyordum kardeşimle bir hile arkadaş geldi ticket armak için videoyu bir başlattım işlemci 65 68 den 80 dereceye fırladı kasa camını açsam bile düşmedi acaba sorun ne bugün yeni mx4 aldım 8 gram o gelecek 4 gram vardı hala var fakat 15.12.2023 te aldım bozulmuş olabilir mi yada sizce sorun nedir işlemci de zaten 83 watt a çıkıyor sözde 65 watt

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Cenk Yalçın
Kurulumda hata yapmış olabilir misin? Veya termal macun az/fazla sıkmışsındır

Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Termal macunu düzgün sürmemişsinizdir yada montajı düzgün yapmamışsınızdır. Videoları izleyerek nerede hata yapmış olabileceğinizi anlamaya çalışın. Çoğu durumda montaj hatasından kaynaklı oluyor bu durum. Elinizdeki eski termal macunu da kullanabilirsiniz ağzı kapalı, güneşten uzak bir şekilde sakladıysanız bozulmaz, bozulsa zaten kurumasından anlarsınız sürülmez hale gelecek kadar kurumuş olur.

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Termal macunu düzgün sürmemişsinizdir yada montajı düzgün yapmamışsınızdır. Videoları izleyerek nerede hata yapmış olabileceğinizi anlamaya çalışın. Çoğu durumda montaj hatasından kaynaklı oluyor bu durum. Elinizdeki eski termal macunu da kullanabilirsiniz ağzı kapalı, güneşten uzak bir şekilde sakladıysanız bozulmaz, bozulsa zaten kurumasından anlarsınız sürülmez hale gelecek kadar kurumuş olur.
Montaj sorunu olduğunu sanmıyorum ama macun olabilir fazla sürdüm sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulumda hata yapmış olabilir misin? Veya termal macun az/fazla sıkmışsındır
Fazla olabilir mercimek tanesi yerine x yaptım fazla macunu almaya bile çalıştım ondan olur mu ki aldım da ama

Top Bottom