Neler Yeni

RYZEN 5 7600 Kule tipi soğutucu tavsiyesi

Bünyamina

80+ Platinum

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda

Bünyamina

80+ Platinum

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
1722936741782.png
ne diyorsunuz hocam?

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Bİlgisayar parçaları,çevre donanımları ve teknolojiler
Tam 1100 tl bütçem var arkadaşlar, üstüne çıkamam 1 lira bile bilginiz olsun, para iadesi geldi. Hangisinden alayım.

80-90 dereceler arası oynuyorum bir arkadaş konuya yazdı işlemcin hasar görmüş olabilir diye, sizce böyle bir şey mümkün mü :D
değil kardeşim intelden alıştılar ryzen 5 7600 de öyle bi problem yok ben kendim stok soğutucuyla da oynadım şuanda da kule tipi thermalright pearless assasin kullanıyorum gayet memnunm stok soğutucuyla o değerler çok normal hele de yaz sıcağında ben 1500 tl ye çit kule tipi aldım sorunsuz sessiz 50 60 derece arasında oyunlarımı oynuyorum tavsiye ederim gaminggentr den aldım

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,936
İsim
.
Alıntıyı görüntüle
hayırlı olsun alırım hocam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam, peki bu am4 soket de işlemciyi sökerken fanın altında kalıyordu stok soğutucunun, am5 de öyle mi?
Reis o soğutucunun bir işe yaramayacağı belliydi zaten şimdi bu aldığın da işlemcine düşük kalacak yine 70-80 leri göreceksin yine kötü bir tercih

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
Reis o soğutucunun bir işe yaramayacağı belliydi zaten şimdi bu aldığın da işlemcine düşük kalacak yine 70-80 leri göreceksin yine kötü bir tercih
Ya hocam yine bir kötü tercih diyorsun da, ben sistem de kazık yediğimi düşünmüyorum bütçem buydu belliydi, ram almazsam soğutucu almazsam kullanmanı bir mantığı yok neden ddr5'e geçiyorum o zaman? tek tek toplayınca bile 2-3 bin tl kara geliyorum. 4060 ti alacağıma bundan aldım bütçem çıkmıyordu şu yine kötü tercih olayını bir kenara bırak istersen.

Bu aldığını da iade et bekle biraz para koy üstüne pearless assasins al
Para falan koyamıyorum, sorun o.

Bu aldığını da iade et bekle biraz para koy üstüne pearless assasins al
Yok bütçe yok elimdeki ile fiyatın en iyisini almalıyım.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,936
İsim
.
Ya hocam yine bir kötü tercih diyorsun da, ben sistem de kazık yediğimi düşünmüyorum bütçem buydu belliydi, ram almazsam soğutucu almazsam kullanmanı bir mantığı yok neden ddr5'e geçiyorum o zaman? tek tek toplayınca bile 2-3 tl kara geliyorum 4060 ti alacağıma bundan aldım bütçem çıkmıyordu şu yine kötü tercih olayını bir kenara bırak istersen.

O zaman gelecek soğutucudan da pek bir şey bekleme yine üç aşağı beş yukarı aynı değerleri alacaksın

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
O zaman gelecek soğutucudan da pek bir şey bekleme yine üç aşağı beş yukarı aynı değerleri alacaksın
Bütçeme göre soğutucu önerirsen, o zaman onu alırım. Başka bütçe çıkma gibi bir lüksüm yok. Durum belli para belli.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,936
İsim
.
Ya hocam yine bir kötü tercih diyorsun da, ben sistem de kazık yediğimi düşünmüyorum bütçem buydu belliydi, ram almazsam soğutucu almazsam kullanmanı bir mantığı yok neden ddr5'e geçiyorum o zaman? tek tek toplayınca bile 2-3 bin tl kara geliyorum. 4060 ti alacağıma bundan aldım bütçem çıkmıyordu şu yine kötü tercih olayını bir kenara bırak istersen.

Sürekli paranı boşa yanlış harcıyorsun senin için söylüyorum elindekine zaten para ödemişsin şimdi bunu alacaksın bu da ekstra masraf performans zaten hemen hemen yanı yanlış yapıyorsun.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Arda
Sürekli paranı boşa yanlış harcıyorsun senin için söylüyorum elindekine zaten para ödemişsin şimdi bunu alacaksın bu da ekstra masraf performans zaten hemen hemen yanı yanlış yapıyorsun.
Ya yanlış harcıyorsun diyorsun, 36 bine allah için hangi sistemi önerecektin rami 32 olan soğutucusu olan önersene ya

Sürekli gömmekten başka bir şey yaptığın yok, fikir verdiğin de yok da gerçi, rahatsız oldum çok darlıyorsun yok yanlış yok şöyle yok böyle.

Soğutucu öner diyorum hala yanlış yapıyorsun diyosun yeter hocam ya gerçekten yeter.

Benim için diyorsan, hocam bütçemi söylemişim soğutucu önerirsiniz alırım. Ha yoksa o bütçeye göre 90-89 dereceleri görmeyecek bir soğutucu önerirsiniz onu alırım.

Top Bottom