Neler Yeni

Ryzen 7 Pro 4750G RAM Overclock

fkurnaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih kurnaz
Rica ederim seninkine benzer kitler var bende Hyperx Predator 3000mhz CL15 hynix bellek çipli sorunsuz şekilde 3466mhz kullanmaktayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

B450m S2H V2 ile
İşlemciyi itopya.com dan aldım gelen işlemcinin kutusunun içerisinde toz ve üstünde macun vardı. Belki sorun çıkartan parça işlemci olabilir. Bilgisayarcıda imkan olursa parçaları değiştirerek deneyeceğim

Meliordie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Ramazan Üyücü
İşlemciyi itopya.com dan aldım gelen işlemcinin kutusunun içerisinde toz ve üstünde macun vardı. Belki sorun çıkartan parça işlemci olabilir. Bilgisayarcıda imkan olursa parçaları değiştirerek deneyeceğim
Tuhaf bir durum, itopya ikinci el satmıyor diye biliyorum büyük ihtimalle sıfır aldınız, fakat anlattığınıza göre sıfırlık bir durum yok, sadece işlemci olarak mı aldınız yoksa hazır toplanmış sistem miydi?
Bence değişim talep edin, çünkü hyperx ramlere amd'nin tam uyumu var, ilk başta olmasa da bios güncellemeleri ile tam destek geldi.

fkurnaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih kurnaz
S
Tuhaf bir durum, itopya ikinci el satmıyor diye biliyorum büyük ihtimalle sıfır aldınız, fakat anlattığınıza göre sıfırlık bir durum yok, sadece işlemci olarak mı aldınız yoksa hazır toplanmış sistem miydi?
Bence değişim talep edin, çünkü hyperx ramlere amd'nin tam uyumu var, ilk başta olmasa da bios güncellemeleri ile tam destek geldi.
Sadece işlemci olarak aldım, müşteri hizmetlerini aradım ama dönüş yapmadılar. Hizmet kalitesi gerçekten çok kötü.

Top Bottom