Neler Yeni

S Oblivion konfigürasyonlarla ilgi yardımınız lazım Ryzen 9 - 5900X vs

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berke S
Bütçe
20000
Arkadaşlar öncelikle konuya bir süredir farklı zamanlarda sistem toplama ile ilgili açtığım konuları gören arkadaşlar sistemi aldığım gibi tüm konuları temizleyeceğimi söylemekle başlayacağım.
Maalesef geçenlerde hem bütçeme hemde vaad ettiği performansla birlikte güzel bir pc alıcaktım qp bilişimden ama maalesef bugün alıcağım için beklemek zorunda kaldım ve stokları tükenmekle birlikte o konfigure ayarlarında bir sistemde kalmadı.

Öncelikle en önemli kısım maalesef bugün ekonomik olarak yardım alacağım için ödemeyi bugün yapmak zorundayım yani lafın özü bugün hangi siteden olursa olsun kasayı full konfigurasyon toplamak zorundayım. itopya-sinerji-qp(ramlarda şuan 3600mh seçeneği bile kalmamış maalesef)

sinerji_konn.jpg

Şimdi arkadaşlar hangi siteden hangi firmadan olursa olsun aslında bana donanımsal olarak gereken max seviye, bu bütçelerde bunlar özellikle sarı ile çizdiğim ryzen 9 5900x benim için burada bir kırmızı çizgi diğer parçalar istediğim parçalar olsada çeşitli kısmalara gideceğim tabiikide sitedeki seçenekler şuan çok fazla değil bu bilgiler ışığında ve daha önce çok belirttiğim için sizi sıkmak istemiyorum imzamda önceki konularımda vs var ihtiyaçlarım dahilinde bana anlayan arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim şuan dışarıya fiziksel olarak donanım mağazalarına bakmak için çıkıyorum. Mobilden takip edip yöneleceğim ve yüzde 90 da akşamleyin almış olacağım. Eğer başka sitelerde kritik kısımları çok düşürmeden buna bir alternatif sunabilecek arkadaşlar varsa yada diğer elzem olmayan parçaları minimalize etme tavsiyesi vericek arkadaşlar varsa sabırsızlıkla yorumlarını bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu arada taksitlendirip alacağım için ne kadar vade farkı koyup coştuklarıda biraz önem taşıyabilir :D

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berke S
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada belirli yerlerde kısmaya gitmememinde daha önceki konulardaki gibi tek sebebi çift monitör almak için. Büyük ihtimalle rami gskill trident 2x8 bırakıp sonrasında kendim yükselticem ssd ise 500gb kadar düşücem gibi gözüküyor.

Top Bottom