Neler Yeni

Saç Dökülmesi İçin Şampuan Tavsiyesi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Bunu engelleyemezsiniz ama kaliteli bir şampuan ile geciktirip iyi saçlara sahip olabilirsiniz sadece. Bunun için de clear tavsiyem.
Head sholder erkek tipi dokulme almıştım dün hayatimsa hiç şampuan kullanmadım acaba bunun yerine Clear men scalp pro mu almalıyım sence serum ile beraber ? Yardımcı olursan sevinirim ayricancok bir farkı varmıdır.

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
PRP pahalı arkadaşım yaptırıyor 1200TL istiyorlar ve bunu sürekli olarak ben karşılayamam. Cildiye doktoruna giderim bakarım dediğin gibi anlaşmalı bir şeyler öneriyor başka bişi yapmıyor salarım. Kan testlerini yaptırırım orada eksik olan vitaminleri söyler onların takviyelerini alırım. Dercos veya Bioxcin emin değilim bunlardan birini alacağım ve düzenli olarak kara sarımsak yağı ve keratin maskesini de kullanmaya devam edicem.
Bioxcin i çok kullanan gördüm hiç faydasını gören duymadım onun yerine vichy al daha iyi kardeşim. Her sene önceki sene ki fotoğraflarına denk gelip ulan geçen sene bile daha iyiymiş saçlarım diyecek hale gelmezsin inşallah . Bunların çoğu alanında uzman özel doktor tavsiyesidir. Eğer ayda bir mezoterapi yaptırma şansın da varsa iyi bir yerde yaptır haftalık yaptırdığın kadar fayda göremezsin ama diğer işlemlerine göre çok daha fazla fayda göreceğine eminim. Bana göre kara sarımsak vs. boş iş ben çok şey denedim en etkili yöntemleri seninle paylaştım kolay gele

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bioxcin i çok kullanan gördüm hiç faydasını gören duymadım onun yerine vichy al daha iyi kardeşim. Her sene önceki sene ki fotoğraflarına denk gelip ulan geçen sene bile daha iyiymiş saçlarım diyecek hale gelmezsin inşallah . Bunların çoğu alanında uzman özel doktor tavsiyesidir. Eğer ayda bir mezoterapi yaptırma şansın da varsa iyi bir yerde yaptır haftalık yaptırdığın kadar fayda göremezsin ama diğer işlemlerine göre çok daha fazla fayda göreceğine eminim. Bana göre kara sarımsak vs. boş iş ben çok şey denedim en etkili yöntemleri seninle paylaştım kolay gele
Teşekkürler sonumuz kellik bundan kaçışımız yok o yüzden o işlemlere deli gibi para yığmak istemiyorum. O işlemlere verilen parayla saç ektiriliyor zaten. Ektircek kadar kötü değil. Dikkatsizdim takmıyordum o yüzden artık dikkat etmek istiyorum sadece.

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Multi kasa Vettel
Bizzat cildiyenin önerdiği şampuanı aldım ama yine sonuç yok. Genetiğin önüne geçemedim malesef. Tek çözüm saç ektirmek sanırım.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bizzat cildiyenin önerdiği şampuanı aldım ama yine sonuç yok. Genetiğin önüne geçemedim malesef. Tek çözüm saç ektirmek sanırım.
Genetik olanın önüne geçilmiyor zaten. En fazla süreyi uzatırız. Bu yaşlarda ufak açılmalarla ektirme yapılmaz ektirme için biraz açılması gerek. Ben de biraz süreyi uzatmaya çalışıyorum

michredo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat
Revox Men öneririm. saçlarımda açılma varken saç ekim uzmanı kuzenimin tavsiyesiyle kullandım. Şampuan bittiğinde açılmalar kapanmıştı. Yorumlarını araştırabilirsin. İçeriği de çok dolu ve doğal.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Revox Men öneririm. saçlarımda açılma varken saç ekim uzmanı kuzenimin tavsiyesiyle kullandım. Şampuan bittiğinde açılmalar kapanmıştı. Yorumlarını araştırabilirsin. İçeriği de çok dolu ve doğal.
Gerçekten seçenek o kadar çokki insan şaşırıyor. Herkese bi şampuan uymaz ben de deneyerek görücem. Saçların ön kısmı açıldı oralarda çıkmaya başlamaz muhtemelen ama bakıcaz

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
Head sholder erkek tipi dokulme almıştım dün hayatimsa hiç şampuan kullanmadım acaba bunun yerine Clear men scalp pro mu almalıyım sence serum ile beraber ? Yardımcı olursan sevinirim ayricancok bir farkı varmıdır.
çok büyük bir farkı yoktur diye düşünüyorum hed sholder ı kullanın bitdiğinde clear alın

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Önerilen tüm şampuanların içindekiler kısmına baktım ve başka markaların da baktım konuda bahsettiğim maddeler her şampuan da var. Dercos siparişi verdim 2 kutu umarım iyi gelir. Ne yapçağımı şaşırdım.

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
Önerilen tüm şampuanların içindekiler kısmına baktım ve başka markaların da baktım konuda bahsettiğim maddeler her şampuan da var. Dercos siparişi verdim 2 kutu umarım iyi gelir. Ne yapçağımı şaşırdım.
dercosun saç kremini de kullanabilirsin 3-4 dk saçında bekletip yıkıyorsun o da saçların kurumasını engelliyor ve ufak saçları besliyor. Dostum panik yapma kullandığın şampuanlar bakım ürünleri vs. bir yere kadar tutabilecek o saçları doğru vitaminleri alıp kafa derisine masaj yapıp kandaki o vitaminleri ulaştırabilirsen şampuandan vs. daha başarılı bir sonuç elde edersin. çünkü asıl etki dışarıdan değil içeriden oluyor. Erkekliğinde gazabına uğruyorsun ancak bunlarla en aza indirmeye çalışacaksın

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
dercosun saç kremini de kullanabilirsin 3-4 dk saçında bekletip yıkıyorsun o da saçların kurumasını engelliyor ve ufak saçları besliyor. Dostum panik yapma kullandığın şampuanlar bakım ürünleri vs. bir yere kadar tutabilecek o saçları doğru vitaminleri alıp kafa derisine masaj yapıp kandaki o vitaminleri ulaştırabilirsen şampuandan vs. daha başarılı bir sonuç elde edersin. çünkü asıl etki dışarıdan değil içeriden oluyor. Erkekliğinde gazabına uğruyorsun ancak bunlarla en aza indirmeye çalışacaksın
Ayın 21i gelsin de cildiye bi gözükeyim tahlillei istiyim ne eksik ne değil vitaminler neyse gerek yiyeceklerle gerek hapla alalım. Zaten çoğu vitamin eksikliği yüzünden sadece saç değil başka problemler de yaşıyorum

Top Bottom