Neler Yeni

Sahibinden Param güvende Ekran kartı satılır mı?

Can...

80+ Platinum
Kankam ben sana yeterince cevap verdim yani tartışmaya girmeyeceğim çocuk çocuk hareketlerin türkçen ve egolu bir dilin var kısacası şunu bil tartışmaya değmezsin.
hızlı yazmaya çalıştığım için ve laptop kalvyesi sert olduğu için tuşlara basamıyorum yumuşak bastığım için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam ben sana yeterince cevap verdim yani tartışmaya girmeyeceğim çocuk çocuk hareketlerin türkçen ve egolu bir dilin var kısacası şunu bil tartışmaya değmezsin.
baya egoluyum ya olmaz mıyım egodan çatlıyorum şuan egolu olan sensin herkesin yaptığı ticaret farklıdır sende illaha kendi yaptığın şekilde ben yapmıyorum diye diretiyorsun her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır egolu olan sensin asıl egoyla alakam yoktur üste çıkmaya çalıştığın için kendi egonu göremıyorsun

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
Param güvende ile değilde normal olarak bi kart satmıştım bende 280 tl ye 2 yıl önce, adama dedim kartın dış görüntüsü bu şekilde, takınca çalışıyor diye kanıtda mevcutdu yolladım ve adam alacağını söyledi neyse havale yolu ile yolladı parayı bende kartı yolladım. Daha sonrasında adam karta nasıl bir işlem yaptıysa(söylediğine göre temizletmiş) kart bozulmuş ve çalışmıyor diye para iadesi istedi, param güvende ile satsam büyük ihtimal sahibinden parayı iade edecekti benimde kartım güme gidecekti, çok saçma sapan insanlar var sarı sitede.

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
zihinsel engelli arkadaş diyorum ki yüksek meblağ olan ürünleri önce parayı istiyorum sonra kargo yapyıorum diyorum düşük fiyatlıları ztaen güvende ile vs gönderim sağlıyorum veya genelde il dışı satmıyorum o minnicik beynin almıyor mu çocuğum
Hocam ben seni anladım okey ama alıcı olarak ben olsam bu şekilde havale ile güvenemezdim ama dediğiniz kart bozulması mantıklı evet doğru ama benim dediğim şu ki her insanı bu şekilde göremezsiniz olay bundan ibaret

Can...

80+ Platinum
Hocam ben seni anladım okey ama alıcı olarak ben olsam bu şekilde havale ile güvenemezdim ama dediğiniz kart bozulması mantıklı evet doğru ama benim dediğim şu ki her insanı bu şekilde göremezsiniz olay bundan ibaret
benim kendime göre bildiğim var satıcıya garantisini verıyorum bir şekilde o konuda sıkıntı yaşatmıyorum ben satıcıya

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
benim kendime göre bildiğim var satıcıya garantisini verıyorum bir şekilde o konuda sıkıntı yaşatmıyorum ben satıcıya
Garanti verebiliyosanız güvencini kazanabiliyosanız kanıtlayabiliyorsanız sıkıntı yok bunun için bu kadar tartışmayalım konuyu burda kapatalım

Can...

80+ Platinum
Garanti verebiliyosanız güvencini kazanabiliyosanız kanıtlayabiliyorsanız sıkıntı yok bunun için bu kadar tartışmayalım konuyu burda kapatalım
heh hocam ben bunu demeye çalışıyorum diğer arkadaşta sanki başka şekilde ürün satılmıyor gibi kendi yöntemini bana diretmeye çalışıyor

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
heh hocam ben bunu demeye çalışıyorum diğer arkadaşta sanki başka şekilde ürün satılmıyor gibi kendi yöntemini bana diretmeye çalışıyor
Tamam hocam sorun yok başta yanlış anlaşıldı sonra herşeyi tekrardan okudum kendinizce bir yönteminiz var bu şekilde alıcı da memnun ise sorun yoktur ortada

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
bende 1300 e laptopu sattım ama alan kişide param güvende açmış ilanlarına ve 2 satışı var ürünleride laptop parçaları gaming laptop filan inşallah sıkıntı olmaz.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben ucuz orta halli ürünleri koyuyorum ama pahalı ürünleri elden veya havaleyle satıyorum. Riske atmana değmez. Herhangi olumsuz bir durumda olan vaktine olur uğraşır durursun.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
2 aydır satamadım. Tek bu alıcı var. Fiyat da iyi karasız kaldım.
bu fiyat normal değil zaten 500-600 eklese 3070 alır bilinçlendiği için insanlar normal ederi 4.5 max normalde.

Can...

80+ Platinum
Ben ucuz orta halli ürünleri koyuyorum ama pahalı ürünleri elden veya havaleyle satıyorum. Riske atmana değmez. Herhangi olumsuz bir durumda olan vaktine olur uğraşır durursun.
heh bunu anlayamayan parlak zekalar var hocam ben kendimi neden riske atayım ki

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,610
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sen kartı yolladın adam kartı bozdu veya başka bişey koydu sana geri gönderdi ne yapacaksın uğraş dur

Top Bottom