Neler Yeni

Sahibinden Param güvende Ekran kartı satılır mı?

Can...

80+ Platinum
Boş yapma falan derken? İnsan gibi bir şey söyledim ne hadle bana boş yapma diyorsun anlamıyorum neyse insanlık bende kalsın sen aynen bildiğini oku.
eyw bana akıl veremezsin zaten mahmekeyle uğraşmak isteyen gitsin alsın satsın o şekilde kim bilir başına bir şey gelse kartın karar ne zaman çıkacak

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
10 yıl sahibinden de sorunsuz alışveriş yaptım. 1 kere param güvende ile ürün sattım ve dolandırıldım.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Hazer
eyw bana akıl veremezsin zaten mahmekeyle uğraşmak isteyen gitsin alsın satsın o şekilde kim bilir başına bir şey gelse kartın karar ne zaman çıkacak
Aynen kankam en zeki en akıllı en dahi sensin hadi çok bilmiş kardeşim hadi yallah.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
O kadar pahalı ekran kartını Param Güvende ile satmanı önermem. Eski kartlar olursa sıkıntı yok.

Can...

80+ Platinum
Hocam bu şekilde düşünürsen hiçbirşey satamazsın emin ol
vallaha takır takır satıyorum sıkıntı değil almasına alırım da yaşadıklarım dan dolayı
pahalı ürünleri vermem ben guvende ile falan ben dıyorum kartı gönderdim boşalttı sen satamazsın dıyosun

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Hocam bu şekilde düşünürsen hiçbirşey satamazsın emin ol
Kalkıpta birde gülüyorsun bende o kadar çok ürün sattım satıcı ile alıcı arasında bi güven bağı oluşmazsa herturlu kusur aranır herturlu fitne fesat gelir insanın aklına kalkıpta kimseye güvenmiyorum cart curt diyerek bu işlere kalkışma
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallaha takır takır satıyorum sıkıntı değil almasına alırım da yaşadıklarım dan dolayı
pahalı ürünleri vermem ben guvende ile falan ben dıyorum kartı gönderdim boşalttı sen satamazsın dıyosun
Hocam sende yaşanan şey herkeste yaşanmak zorunda değil her insan bir mi bi söyle Allah aşkına?

Can...

80+ Platinum
sahibindende satıcıyım şimdiye kadar sorun yaşamadım. yuksek fiyatlı ürünleri alıcı isteğiyle havale yoluyla satıyorum.
bende öyle yapyıorum zaten büyük meblağları kargoda adama gösterıyorum atınca kargoyu verıyorum alışveriş tamam oluyor

Kalkıpta birde gülüyorsun bende o kadar çok ürün sattım satıcı ile alıcı arasında bi güven bağı oluşmazsa herturlu kusur aranır herturlu fitne fesat gelir insanın aklına kalkıpta kimseye güvenmiyorum cart curt diyerek bu işlere kalkışma

Hocam sende yaşanan şey herkeste yaşanmak zorunda değil her insan bir mi bi söyle Allah aşkına?
ok bilader sen göndermeye devam et biri güzelinden seni tokatlayınca anlarsın havale eft ile kargolamayı pahalı ürünleri

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
bende öyle yapyıorum zaten büyük meblağları kargoda adama gösterıyorum atınca kargoyu verıyorum alışveriş tamam oluyor

ok bilader sen göndermeye devam et biri güzelinden seni tokatlayınca anlarsın havale eft ile kargolamayı pahalı ürünleri
Böyle düşünenlerden çıkıyor zaten bu fitne fesatlık sende bildiğini okumaya devam et

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Hazer
Böyle düşünenlerden çıkıyor zaten bu fitne fesatlık sende bildiğini okumaya devam et
Hocam kendisi ticaret alanının cehalet kategorisinde master yapmış kendini akıllı üstün sanan birisi lütfen sizde kendinize gelin.

Can...

80+ Platinum
sanane hacı herkesin ticareti kendine saçma saçma ikini angut ta kendi bildiğini okumaya devam et dıyor ya kafayı yersin en iyi ticaret yapan sizsiniz anladık ben dıyorum pahalı ürünleri once para sonra kargo ıle yolluyorum dıye bu kafası basmaayan arkadaş papağan gibi tekrar ediyor aynı şeyleri normal ürünler de ben de kullanıyorum zaten güvendeyi

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Ben anakart, işlemci, ram satmıştım aynı anda param güvende ile alıcı onaylayana kadar çok stresli geçmişti, çok şükür sıkıntısız geçmişti. Dolapta da boş kasa satmıştım alıcıya bir köşesi ezik gitmişti güzel paketlememe rağmen (ya kargodan ya da alıcı yapmıştı bilmiyorum). İade etse elimde kalıcak diye alıcıya sattığım fiyattan bir kısmını alıcıya atmıştım. Böyle şeyler de olabiliyor yani şans işi

Can...

80+ Platinum
Uygunsuz davranış
Hocam kendisi ticaret alanının cehalet kategorisinde master yapmış kendini akıllı üstün sanan birisi lütfen sizde kendinize gelin.
zihinsel engelli arkadaş diyorum ki yüksek meblağ olan ürünleri önce parayı istiyorum sonra kargo yapyıorum diyorum düşük fiyatlıları ztaen güvende ile vs gönderim sağlıyorum veya genelde il dışı satmıyorum o minnicik beynin almıyor mu çocuğum

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Hazer
zihinsel engelli arkadaş diyorum ki yüksek meblağ olan ürünleri önce parayı istiyorum sonra kargo yapyıorum diyorum düşük fiyatlıları ztaen güvende ile vs gönderim sağlıyorum veya genelde il dışı satmıyorum o minnicik beynin almıyor mu çocuğum
Kankam ben sana yeterince cevap verdim yani tartışmaya girmeyeceğim çocuk çocuk hareketlerin türkçen ve egolu bir dilin var kısacası şunu bil tartışmaya değmezsin.

Top Bottom