Neler Yeni

Sahibinden param güvende ile satış güvenlimidir ?

Furkanozr

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba bu konu daha önce öncede açıldı ama güncel olarak tekrar yorumlarınızı bekliyorum
Sıfır kapalı kutu mouse satıcam bir kişi satın aldı sizce param güvende ile yollamalımıyım
Adam kutuyu açıp başka ürün koyup iade edebilirmi daha önce sıkıntı yaşayan varmı ?

mertxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mertcan Kör
Youtube de bi kaç videoya denk gelmiştim biraz sıkıntı gibi ama video kaydı gibi şeyler yapabilirseniz olabilir mesela ürün sıfırsa kargo şubesinde videoya alın kutuya koyun ve teslim edin aklıma bu geldi şuanlık umarım kötüye kullanan birisi çıkmaz hocam

kırmızışarapp

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba bu konu daha önce öncede açıldı ama güncel olarak tekrar yorumlarınızı bekliyorum
Sıfır kapalı kutu mouse satıcam bir kişi satın aldı sizce param güvende ile yollamalımıyım
Adam kutuyu açıp başka ürün koyup iade edebilirmi daha önce sıkıntı yaşayan varmı ?
İade edebilir. Kargoya verirken video çekmeniz. Sıfırsa güvenlik bandrolünü de gösterirseniz bence sorun olmaz. Elinizde bir güvence olur.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
iade etmek çok basit diye biliyorum hemde sana sorulmadan ama bi mouse için kimse uğraşmaz bence

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
Valla ne olursa olsun sıfır diye satcan adam beğenmeyip kargoyla geri yollasa bile senin sıfır ürünün artık sıfır olmayacak. O yüzden ben tercih etmiyorum.

Furkanozr

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla ne olursa olsun sıfır diye satcan adam beğenmeyip kargoyla geri yollasa bile senin sıfır ürünün artık sıfır olmayacak. O yüzden ben tercih etmiyorum.
Sıfır olduğu video çeksem adam yinede kutuyu açıp iade edebilirmiki

federalper

80+ Silver
Reis sen nasıl satıyorsun kimse havale sonrası kargoyu kabul etmiyor
Vallaha istemiyorsa satmayacaksın bende öyle çok alıcıyı kaçırdım ama yapacak bir şey yok illaki gelip biri alır merak etme geçen Diy kit 3500 Lük klavyeyi gözü kapalı havale etti adam bana şans işi

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Valla ben hiçbir şekilde güvenmiyorum bu sistemlere sebebi sitenin güven vermeyişinden alakasız ;
Kargo ile elektronik alıp satmak başlıca çok sakıncalı zaten
Sağlam kargoya verirsiniz kırılır, kopar, bozulur elinizde bir hiç ile kalırsınız olan malınızda gider
Herhangi bir kargo firmasına kesinlikle güvenmiyorum riske değmez

Top Bottom