Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende yerine alternatif site önerisi

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Arkadaşlar param güvende (get) ile işlemci satıcam ama çok komisyon kesiyor alan taraf için. daha az komisyon kesen aynı bu mantıkta çalışan başka bir uygulama, site var mı? Dolaps yada gardrops diye bir şeyler duymuştum ben ama tam bilmiyorum nasıl işliyor sistem onlarda. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar param güvende (get) ile işlemci satıcam ama çok komisyon kesiyor alan taraf için. daha az komisyon kesen aynı bu mantıkta çalışan başka bir uygulama, site var mı? Dolaps yada gardrops diye bir şeyler duymuştum ben ama tam bilmiyorum nasıl işliyor sistem onlarda. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Letgoya baktınız mı

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Enes Sayar
letgo

Keptın

80+ Silver
Dolap'ta daha yüksek komisyon var hiç o topa girme.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Letgoya baktınız mı
Ne kadar komisyon alıyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolap'ta daha yüksek komisyon var hiç o topa girme.
% kaç alıyor hocam biliyor musunuz?

Dolap var, 10 lira kargo ücreti işliyordu sanırım.
Bir arkadaş daha fazla alıyor yazmış ama?

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Gardrops'da bir yere kadar komisyon almıyor gibi bir durum var Dolap ise tam bir kan emici ,%10 dan fazla alıyor daha bir de kargo ücreti alıyor.

Sahibinden şuan en iyi alternatif ,OyuncuMarket filan bunları geç adamların sorunlu sistemi ,kargo kodu çıkmayınca müşteri hizmetleri diye bir şey yok direk patrona bağlıyorlar sorun çıkıyor.

En temizi Sahibinden ,düzgün bir sistemi var.

Diğer uygulamaları kullanırsan hem satış sonrası destek sıkıntı oluyor hem de komisyon oranları da aşağı yukarı aynı .
Gardrops'a bi bak orada düşük komisyon ama dediğim gibi oranın da genel sistemi iyi değil .

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,051
İsim
Oğuz Oğuz
Letgo var hocam ama sahibinden ile aynı ürün alırken.
Yani;
Letgo ve sahibinden alıcıdan alır komisyonu. Yani siz 350₺‘şik ürün satıyorsanız alıcıya 390₺ ödetir.
Dolap ise satıcıdan alır. 350₺’lik üründen 50₺ komisyon alır size 300₺ yatar. O yüzden insanlar yüksek fiyattan koyar.
Gardrop ise ücretsizmiş bende şimdi öğrendim. Ama çok elektronik satan yok diye biliyorum.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ne kadar komisyon alıyor?

% kaç alıyor hocam biliyor musunuz?

Bir arkadaş daha fazla alıyor yazmış ama?
Yüzde 10

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Letgoda kargo ücretsize geliyor. yüzde on civarı kesinti var zaten kargoya denk geliyor hemen hemen oda yüksek mevlalı bir şey değilse.

Top Bottom