Neler Yeni

Şahsıma edilen hakaretleri nereye şikayet edebilirim?

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Bir de gerçek olmadığınızı da düşünmeye başladım ne bu tehdit edildim konuları?
görmüyor musun bro bu kadar fazla aynı türden konu açmana artık troll müsün diye düşünmeye başladım dedim.

Umarum her b'''ka ironi yapılmayacağını öğreneceğin bir yaşa gelirsin. O yaşta isen o olgunluğa gelirsin. İyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tanımadığın insana niye böyle şeyler yazarsın ki malum yaz ayı geldi okulda yok boş boş evde oturup millete sar
2 saat cevap yetiştirir hiç uğraşma.

Abdullah021

80+ Bronze
Benim konuma gelip bu kadar kuduracak ne yaşamış olabilirsiniz?

Tanımadığın insana niye böyle şeyler yazarsın ki malum yaz ayı geldi okulda yok boş boş evde oturup millete sar
Evet tıpkı şuan senin yaptığın gibi.

görmüyor musun bro bu kadar fazla aynı türden konu açmana artık troll müsün diye düşünmeye başladım dedim.

Umarum her b'''ka ironi yapılmayacağını öğreneceğin bir yaşa gelirsin. O yaşta isen o olgunluğa gelirsin. İyi günler.

Umarım sizde derdinizi toxic olmadan anlatmayı ve tanımadığınız kişilere saçma sapan yakıştırmalar yapmamayı öğrenecek seviyeye gelirsiniz.Burdaki konu sahibi benim konu hoşuna gitmediyse mesaj yazmazsın aynı türden konu açmadım farkettiysen birinde tehdit edildim birinde hakarete uğradım yani daha okuduğunun bile ayrımını yapamayan birisiniz bana akıl vermeyin.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Benim konuma gelip bu kadar kuduracak ne yaşamış olabilirsiniz?

Evet tıpkı şuan senin yaptığın gibi.

Umarım sizde derdinizi toxic olmadan anlatmayı ve tanımadığınız kişilere saçma sapan yakıştırmalar yapmamayı öğrenecek seviyeye gelirsiniz.Burdaki konu sahibi benim konu hoşuna gitmediyse mesaj yazmazsın aynı türden konu açmadım farkettiysen birinde tehdit edildim birinde hakarete uğradım yani daha okuduğunun bile ayrımını yapamayan birisiniz bana akıl vermeyin.
Tamam.

Abdullah021

80+ Bronze

Benim konuma gelip bana laf söylersen laf yetiştirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,157
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom