Neler Yeni

Şahsıma edilen hakaretleri nereye şikayet edebilirim?

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Hayır tanımıyorum.
İyi de dostum. Tanımadığın etmediğin kıza böyle yazman onu kışkırtmaz mı?
İroni işareti koyman pek de önemli değil.
Samimiyetinin olmadığı bir insana ağır gelebilecek bir şeyi (!) ile atmak ne kadar doğru?
mguard olduğum için demiyorum. Senin de hatan var kabul etmelisin bence.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vereceğin beş kuruşa yazık. Mahkeme işleri ile uğraşacaksın bir de, cimere versende pek takacaklarınu sanmıyorum, ig den şikayet et gitsin. Her küfür edeni savcılığa versek ülkede bir tane adam kalmaz. Karşındaki kişi ergen işte, fazla takma böylelerini.

Abdullah021

80+ Bronze
İyi de dostum. Tanımadığın etmediğin kıza böyle yazman onu kışkırtmaz mı?
İroni işareti koyman pek de önemli değil.
Samimiyetinin olmadığı bir insana ağır gelebilecek bir şeyi (!) ile atmak ne kadar doğru?
mguard olduğum için demiyorum. Senin de hatan var kabul etmelisin bence.
Ben hakaret etmediğim halde normal şekilde karşılık verebilirdi illa anneme ve şahsıma hakaret mi etmesi gerekiyor?

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Yani ironi işareti de koysan sen de çok haklı değilsin ama kız tabi ki de çok daha fazla haksız. Belki de o da anladı ironini ama çok üzüldüğü mahvolduğu bir konuya ironi yaptığın için sinirlendi? Aşırı tepki + aşırı küfür tabii ki doğru değil ama dediğim gibi siz de aşırı haklı değilsiniz. Zaten boşu boşuna masraf zaman kaybı. O masrafa kendini geliştirebileceğin bir şey alabilirsin o zamana çok fazla şey yapabilirsin hakaretden dolayı dava boş diye düşünüyorum.

majorw0w

80+ Silver
Geçmiş konularında da tehdit vs alıyordun instagramdan sen rahat durmuyorsun ki ?

Abdullah021

80+ Bronze
Geçmiş konularında da tehdit vs alıyordun instagramdan sen rahat durmuyorsun ki ?
Ben haksız olduğum hiçbir durumda gelip buraya konu açmam burdada sadece fikir almak istedim nereye şikayet edeceğim ile ilgili.

Abdullah021

80+ Bronze
Kısa ve net, tanımadığın adama abuk subuk mesajlar atma.
Bu sana uyarı olmuş olsun. Bir gün deliye denk gelirsin daha çok sıkıntı çıkartır.
Ben kimseye hakaret edip,tehdit edit,artistlik yapmadığım için kimse bana sıkıntı çıkaramaz.Ben uyarı alınacak bir şey de yapmadım herhangi bir tehdit,hakaret yoktu ona rağmen karşımdakinden hakaret aldım şimdi benim değil onun başı ağrıyacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Durduk yere sataşırsan başın ağrır zaten. Tanımadığın insana ironi yapma sonra böyle tepkiler alabilirsin haksız da olsa.
Ben sataşma amacıyla da yazmadım herhangi bir küfür,tehdit,argo gibi şeylerde yazmadım.Benim değil hakaret eden kişinin başı ağrıyacak.

majorw0w

80+ Silver
Ben kimseye hakaret edip,tehdit edit,artistlik yapmadığım için kimse bana sıkıntı çıkaramaz.Ben uyarı alınacak bir şey de yapmadım herhangi bir tehdit,hakaret yoktu ona rağmen karşımdakinden hakaret aldım şimdi benim değil onun başı ağrıyacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sataşma amacıyla da yazmadım herhangi bir küfür,tehdit,argo gibi şeylerde yazmadım.Benim değil hakaret eden kişinin başı ağrıyacak.
Tanımadığın aldatılan insana şakasına iyi yapmış gibi söylem söylersen ki aldatılmak iğrenç bişeydir tepki alacağın bellidir. bir şey çıkmaz kışkırtmışsın.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Dostum yarın bir gün "dava edilir miyim?" diye konu açmaman dileğiyle. İyi günler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,157
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom