Neler Yeni

ŞAMPİYONNNNN ARJANTİNNNN 🔥🔥🔥

Kazanan

• Arjantin

Oylar: 174 73.1%
  • Fransa

Oylar: 64 26.9%

• Oy kullanan toplam üye
    238

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,128
İsim
kilan embappe

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Kadir
Messi yeteneğiyle herkesin kupa kazanmasını isteyeceği bir oyuncuydu Mbappe de bu yeteneğini devam ettirirse desteklenen en büyük oyuncu olacak. Bugün de çok iyi oynadı ikinci yarı

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Sus knk...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değildi llouis'in kolsuzluğu yoksa gg idi
ya lloris bilerek elini mi cekti ben mi öyle gördüm resmen mac boyunca harika olan adam dibindeki topları ellemedi. Maç çok yanlıydı ya da fransada çok eşşekti.

LethaX

80+ Bronze
Katarın düzenlediği turnuvadan ne beklenirki. Arjantinin ilk penaltısı haksız yere. Kırmızı yerine sarı kart verdi hakem Arjantin'e. Fransa'nın 2 penaltı gitti. Tamam kanka en iyisi Messi olsun diye çok çabaladın yeter bu kadar.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,128
İsim
kilan embappe
ya lloris bilerek elini mi cekti ben mi öyle gördüm resmen mac boyunca harika olan adam dibindeki topları ellemedi. Maç çok yanlıydı ya da fransada çok eşşekti.
Eşşek değildi knk... Adamlar 100 yılın Come back'ini attı... Llouis'e bir şeyler oldu son dakka...

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
yaa çıldırıcam mbappe hariç fransa milli takımı batırdı arjantinde son dakikada dybala^yı aldı akıllılık edip

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Çekme yok kolunun altından gidiyor ona nasıl müdahale etsin ki uzanmış kol anlık refleks geri çekip topa dokunmak o kadar kolay değil taraftan yana derken bu arada arjantinin penaltısını konuştular aynı kolaylıkla fransanın penaltısı da çok kolaydı yani maç tam final tadındaydı. Arjantin alsın istedim lakin fransa ilk yarı top oynasaydı alırdı.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Çekme yok kolunun altından gidiyor ona nasıl müdahale etsin ki uzanmış kol anlık refleks geri çekip topa dokunmak o kadar kolay değil taraftan yana derken bu arada arjantinin penaltısını konuştular aynı kolaylıkla fransanın penaltısı da çok kolaydı yani maç tam final tadındaydı. Arjantin alsın istedim lakin fransa ilk yarı top oynasaydı alırdı.
fransa gerçek fransa olarak oynasa rahat alırdı zaten, ilk yarı izlediler garip bi sekilde. Sonrada bakma biraz bireysellikle yine güzelleşti sonra takım oldular. Garip güzel bi maçtı ama sonucu az-cok baştan belliydi, bu dünya kupasına hikaye lazımdı.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Mbappe haketti ulan şu kupayı
80 dakika oynamadılar ama o çocuğun yaptıklarından sonra almalılardı

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
Deniz Bey
1.3 milyon euro prim alacak Messi ve arkadaşları ayrı ayrı güzel para, 25 26 milyon ₺ yapıyor , Messi içi rahat bi şekilde emekli olabilirsin artık

Top Bottom