Neler Yeni

ŞAMPİYONNNNN ARJANTİNNNN 🔥🔥🔥

Kazanan

• Arjantin

Oylar: 174 73.1%
  • Fransa

Oylar: 64 26.9%

• Oy kullanan toplam üye
    238

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Katarın düzenlediği turnuvadan ne beklenirki. Arjantinin ilk penaltısı haksız yere. Kırmızı yerine sarı kart verdi hakem Arjantin'e. Fransa'nın 2 penaltı gitti. Tamam kanka en iyisi Messi olsun diye çok çabaladın yeter bu kadar.
abartmışsın o kadarda değil evet ilk penaltı verilicek bir durum yoktuda iyi oynadı iki tarafta hak eden kazandı

Dušan Tadić

80+ Silver
-Arjantin'i başlarda pek beğenmiyordum ama sona yaklaştıkça daha da iyi oynadılar.
-Mbappe turnuvada elinden geleni yaptı, böyle devam ederse minimum 1 kupa daha kazanır.
-Ronaldo olmazsa Messi diyorduk, Ronaldo olmadı ama Messi kazandı.
Şu fotoğrafta bile kupayı en kadar istediği belli oldu.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Penaltıya kadar Fransa'nın isabetli şutu yok. Adamlar Fransa'nın hakkı yendi diyor. Fransa'yı destekleme motivasyonunuz nerden geliyor anlamıyorum. Adamlar tarihin en dominant kadrosuna sahip. Bildiğin haksız rekabet. Mbappe 2. Golü müthiş bitirdi. Polonya maçında attığı 2 gol de muazzamdı. Messiden sonra açık ara turnuvanın en iyisi. Bu satten sonra tartışılamaz en büyük oyuncu. Messi bu şampiyonluğu sonuna kadar hak etti. Adam gol atıyor attırıyor. Kazmalar atamıyor penaltı yaptırıyor. Kaleci hariç 9 tane eşşekle kupa aldı kral. Her şeyden öte muazzam bir final mücadelesine tanık olduk. Bundan daha iyi final olur mu pek sanmıyorum. Müthiş zevk aldığım bir dünya kupası ve 120 dakikaydı. Messinin 8. Ballon doru hayırlı olsun.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Turhan Işık
Çok iyi oldu bu sömürgeci fransızlara. Fas'ın da intikamı alındı. Zaten Fas'ın hakkı olan maçı bedavadan iki golle almışlardı layıklarını buldular. Başka bir sömürülen ülke tarafından gerekli ceza kesildi.

Top Bottom