Neler Yeni

SAMSUNG 32" LC32G75TQSRXUF vs MSI Optix MAG274QRF-QD

louis bloom

80+ Silver

MSI Optix MAG274QRF-QD WQHD bunu al geç kullanmış olarak söylüyorum renkleri iyi ve canlı​

hocam valla inanilmaz kararsizim ya 32" curved in gorunusu cok hos ve curved olayini deneyimlemek istiyorum hic curved ekran kullanmadim ama msi inda panel bakimindan kalitesi daha yuksek karar veremedim hala

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,071
İsim
Mert Can Ergün
hocam valla inanilmaz kararsizim ya 32" curved in gorunusu cok hos ve curved olayini deneyimlemek istiyorum hic curved ekran kullanmadim ama msi inda panel bakimindan kalitesi daha yuksek karar veremedim hala
Sana kalmış bir şey ama pc ve ps5 de kullandım 4k olarak görüntüler inanılmaz iyi ve canlı dı

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
MSI'ın panel kalitesi daha yüksek diye düşünme. Yani düşük seviye VA ve IPS panel karşılaştırması değil bu. Yüksek seviye VA panel 1 ms GTG süresi var. Contrast konusunda MSI'dan kat kat daha iyi. Yani özellikle karanlıkta film izlerken ve oyun oynarken kavisli ve daha büyük VA panel çok daha iyi olacaktır. Siyahlar çok daha siyah görünecektir msı'a göre.

louis bloom

80+ Silver
MSI'ın panel kalitesi daha yüksek diye düşünme. Yani düşük seviye VA ve IPS panel karşılaştırması değil bu. Yüksek seviye VA panel 1 ms GTG süresi var. Contrast konusunda MSI'dan kat kat daha iyi. Yani özellikle karanlıkta film izlerken ve oyun oynarken kavisli ve daha büyük VA panel çok daha iyi olacaktır. Siyahlar çok daha siyah görünecektir msı'a göre.
hocam o zaman ben g7 yi yarin alayim ya daha fazla kurcalamadan cunku baktikca aklim karisiyor

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Son karar senin.. İkisi de üzmez ama film dizi izlemek için G7 daha iyi olur. Önceliğin buysa onu al. Hikayeli oyunlarda da daha iyi olur. Fiyatlar aynıysa ben G7 tercih ederim. MSI 1-2k daha ucuzsa MSI.
Sen en iyisi mağazaya git ikisini de incele son kararı monitör başında ver. :D

louis bloom

80+ Silver
Son karar senin.. İkisi de üzmez ama film dizi izlemek için G7 daha iyi olur. Önceliğin buysa onu al. Hikayeli oyunlarda da daha iyi olur. Fiyatlar aynıysa ben G7 tercih ederim. MSI 1-2k daha ucuzsa MSI.
Sen en iyisi mağazaya git ikisini de incele son kararı monitör başında ver. :D
msi daha pahali hocam g7 tam 9k vatanda su an

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yakından incele öyle karar ver. Her ne kadar burada yorum yapsak da senin göz zevkin önemli. Mesela curved kullanmamışsın önceden. Rahatsız mı edecek yoksa daha çok mu hoşuna gidecek buna karar ver. En büyük farkı bu bence.

Son düzenleme:

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kesinlikle MSI.

louis bloom

80+ Silver
Kesinlikle MSI.
hocam yarin vatanda iksiine de bakip karar verecem baska turlu karar verebilecegimi zannetmiyorum artik cunku yazanlarin yarisi samsung yarisi msi diyor

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
diyatlar

hocam yarin vatanda iksiine de bakip karar verecem baska turlu karar verebilecegimi zannetmiyorum artik cunku yazanlarin yarisi samsung yarisi msi diyor
Bizzat MSI'yı kullanıyorum. (QD olmayan versiyonunu)
QD olanını da @joker♤ kullandı.

rangerpd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Alperen Atılgan
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
direkt samsung bence

RevDeisDou