Neler Yeni

🔥İndirim Samsung 970 Evo Plus 1TB Nays ile 1.275₺ Türkiye Garantili

HDogus

80+ Bronze
Beo git forumdaki o siteyle alakalı yorumlara bak sonra öner.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam iade alıyorsunuz sadece ve atıyorum 2yıl sonra iade aldığınızda güncel fiyatın yarısı falan olur :D
Hocam amazon üzmez ya çok sıkıntı olursa aradaki fiyat farkını karşılarlar. En iyisi iadeyle uğraşmadan kullanmaya başlamak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Yunus Yılmaz
Amazon garantili 1230tl + 70tl kargo ile 1300e almak daha mantıklı. Yerli satıcıdan her şey gelebilir. Amazonda yamuk olmaz olsa da 1 ay sonra bile olsa hiç sormadan direkt iadeni yaparlar. 25tl için yerli satıcıyla uğraşılmaz yok sahte miydi yok neydi.

En İyi Cevap
3
Hocam amazon üzmez ya çok sıkıntı olursa aradaki fiyat farkını karşılarlar. En iyisi iadeyle uğraşmadan kullanmaya başlamak.
Stok varsa karşılıyorlar ama şuana kadar hiç bu durumda stoğu olan ürün görmedim.

The Semih

80+ Silver
Bro git forumdaki o siteyle alakalı yorumlara bak sonra öner.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam iade alıyorsunuz sadece ve atıyorum 2yıl sonra iade aldığınızda güncel fiyatın yarısı falan olur :D
Teknobiyotiki yıllardır kullanıyorum hocam gayet memnunum o yüzden tavsiye ettim zaten, herkesin deneyimi farklı olur, bende N11 den çok çektim. N11 - Hepsiburada gibi sitelerde satıcı orjinal satıcı değilse almıyorum. Amazonu da çok eleştiriyorlar misal ama benim gördüğüm en iyi hizmet veren şirket.

En İyi Cevap
3
Teknobiyotiki yıllardır kullanıyorum hocam gayet memnunum o yüzden tavsiye ettim zaten, herkesin deneyimi farklı olur, bende N11 den çok çektim. N11 - Hepsiburada gibi sitelerde satıcı orjinal satıcı değilse almıyorum. Amazonu da çok eleştiriyorlar misal ama benim gördüğüm en iyi hizmet veren şirket.
Forumdaki bunca kullanıcın kötü deneyiminin konusu aynı, size denk gelmedi demek ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,976
Üyeler
153,974
Son üye
motormed26
Top Bottom