Neler Yeni

🔥İndirim SAMSUNG 980 PROAMAZON 300/120 + NAYS İLE 3328 TL

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Tayfun Balım
anladım teşekkürler , bahsettiğin özelliklerde fiyatı 2.5k civarı olan önerebileceğin bi ssd var mı peki
Hocam ona bir bakmam lazım
Benim eski ssd iyiydi ama şuan alınmaz fiyat performans değil. Gündüz bakar uygun bir model bulurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erman
3 ay öncesine göre fiyatları baya şişirdiler depremi bahane edip. Bir kaç aya tekrar çakılmasını bekliyorum.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Baran Kut
3 ay öncesine göre fiyatları baya şişirdiler depremi bahane edip. Bir kaç aya tekrar çakılmasını bekliyorum.
Enflasyonda bir gerileme olacak deniyor yazın ama bakalım. Bazen de piyasayı manipüle etmek için de söyleyebiliyorlar. Açıkçası ben de fiyatlar biraz geriler diye düşünüyorum ama yine de aldım. 12 ay boyunca faizsiz 300 TL ödemek makul geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bu ssd soğutucuları aliexpressten ilk sipariş indirimiyle alın sudan ucuza gelir bende heatsinkli 990 pro var ama büyük ihtimalle sonradan takacağınız soğutucu daha iyi performans verir. Yada ugreenin pci 4 destekli m2 slotu satılıyor 300 lira felan. Hem tam hızı veriyor hemde iki tane termal pad ve soğutucu blok ile geliyor yakın zamanda aldım tavsiye ederim.
Hocam var mıdır önerin ? Varsa link alabilir miyim sana zahmet ?
Benim eski aldığım soğutucunun fiyatı artmış biraz.

Top Bottom