Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung C450 Soundbar İnanılmaz Fiyat 3240 TL

Robius

80+ Bronze
Samsung Servisi aradım. Garanti siparişin baglanmasiyla başlıyor. Servis gelirse sadece kutuda hasar var mı vs. faydalı olur dedi.

Ben kendim kurdum, televizyon da samsung olunca çok sıkıntı çıkmadı. Kablo ile bağladım.

Yalnız ses herkesin söylediği gibi çok yüksek değil. Televizyon kendi hoparlöru ile aynı geldi. Tv samsung qn90b. Acaba yanlış mı bağladım diyecem de çok sanmiyorum.
300W soundbar ile 60W Tv çıkışı nasıl aynı olabilir?

congman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Congman cong
300W soundbar ile 60W Tv çıkışı nasıl aynı olabilir?
Desibel olarak benzer geldi maalesef. Eve geçince tekrar bakacağım, iki ses kaynağını örneğin 20 ses ayarında Desibel olarak ölçersem bir şey ifade eder mi?

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
can
Samsung Servisi aradım. Garanti siparişin baglanmasiyla başlıyor. Servis gelirse sadece kutuda hasar var mı vs. faydalı olur dedi.

Ben kendim kurdum, televizyon da samsung olunca çok sıkıntı çıkmadı. Kablo ile bağladım.

Yalnız ses herkesin söylediği gibi çok yüksek değil. Televizyon kendi hoparlöru ile aynı geldi. Tv samsung qn90b. Acaba yanlış mı bağladım diyecem de çok sanmiyorum.
Zaten yukarıda belirtmiştim giriş seviyesi bir soundbar, sizin tvnin kendi üzerindeki sürücüler çoğu giriş seviyesi soundbardan iyidir eksiği subbasın olmamasıydı bu aldığınız cihazda ek olarak subbas almış oldunuz gibi düşünün eğer kaliteli bir soundbar düşünüyorsanız samsung tarafında minimum q800d lg tarafında sc9s bunlarda başlangıç sayılır

KingDeViL

80+ Bronze

1725735998840.png

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
Deniz Bey
Geçen sene Amazon'dan 3000TL'ye almıştım. Bilgisayarda kullanıyorum. Şimdiye kadar aldığım en iyi elektronik ürün diyebilirim. Bass kalitesi çok iyi. Sesi 100e çıkıyor ama ben 10da kullanıyorum. 20ye getirince odada durulmuyor zaten. Bluetooth ve optik kablo ile bağlanabiliyor sadece.
Tv için mi oluyor bunlar, pc için olurmu

KingDeViL

80+ Bronze

Mert

80+ Silver
Fiyat çok iyi de böyle bir ihtiyacım olmamasına rağmen almak üzereyim. Eldeki 2+1 ses sistemim açıkken parazit sesi yapıyor, çok fazla kablosu var, onun yerine kullanabilirim fakat aynı ses kalitesini alabileceğimden emin değilim.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömür AYCIL
Tv de olur pcde. Ben pcde kullanıyorum. Bluetooth veya optik ses çıkışı ile bağlanılabiliyor.
Ürün Bluetooth ile bağlandığında gecikme yapiyormu ağız ile ses senkron sorunu var mı ve Bluetooth ile bağlıyken dolby dts gibi özellikler aktif oluyormu yoksa sadece stereo alıp sanal çevresel ses efektimi yaratıyor

Robius

80+ Bronze
Ürün Bluetooth ile bağlandığında gecikme yapiyormu ağız ile ses senkron sorunu var mı ve Bluetooth ile bağlıyken dolby dts gibi özellikler aktif oluyormu yoksa sadece stereo alıp sanal çevresel ses efektimi yaratıyor
Bence oluyordur çünkü kendi içindeki ses kartı işliyor sesi sonuçta.

KingDeViL

80+ Bronze
Dizüstü bilgisayarımda kullanırken bluetooth ile kullanıyordum. Gece gündüz film izlerim. Öyle dediğin gibi gecikme olayı yoktu.
Dts dediğin özellikten pek anlamıyorum. Onu kendi ayarlıyor olabilir çünkü Asus'un dts uygulaması aktif olmuyor bende. Şuan optik kablo ile bağlı.

1726273188488.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Zeki Altay
Gecikme olmuyor.Olsa bile fark edilmeyecek kadar.

sako.TPZ

80+

Yavaşça soundbarın gece modunu kapat ve olacakları gör

Top Bottom