Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung G6 2k 240 hz 8999₺

YazılımKafa

80+ Silver
bilmiyorum bi tarafım al diyor bi tarafım kasım indirim bekle sağlam bişeyler düşer diye düşünüyorum
Olabilir. Tabi ülkemizde ne zaman ne olur belli değil. Beklemek biraz riskli. İstersen bekle senin kararın

Fantastiktürk

80+ Bronze
Gayet iyi model ve incelemesi mevcut.

Oha. Aşırı hızlı. Renk gamutu bu fiyattaki geniş gamut IPS'lerin ile aynı (QD'ler ve yüksek Rec.2020 olanlar hariç). Ama kontrast 2800:1. Ve bu fiyataki 144-180 Hz IPS'lerin aksine 240Hz. Tek sıkıntsı grayscale ve beyaz dengesi güzel olmasına rağmen renk doğrulukları aşırı kötü. O da idare edilir diye düşünüyorum. Hemen arkadaşa haber vereyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar 32 inclerin incelemesi 27'nin yok diyoruz.
Evet farklı panel 32 ile 27. Anlamıyorlar işte. Hintçe incelemeyi de dang diye bulamıyorum tabii. GTID'i biliyorum ama bakmak aklıma gelmedi.

Son düzenleme:

Fantastiktürk

80+ Bronze
@CONK BAYIRI Hocam tamamını izleyemedim. Göze batan bir şey yoksa sipariş geçiyoruz?

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
32 inç aşırı büyük geliyor bana takip edemiyorum. yedek monitör olarak mı alıyorsunuz? ben 27 inç bile kullanamıyorum büyük geliyor oyunlar için. en ideal 24 bana kişiden kişiye değişir tabii
akrabalarımdan birine 24 inç monitör aldırdım gayet menun diğer akrabama 24 al dedim 27 inç indirimde dedi tamam sen bilirsin dedim aldı pişman oldu fps kayıpları var ve ekran kötü gösteriyordu. haa samsung tabii ki kalitelidir ama yedek ekran olarak alacaksanız

YazılımKafa

80+ Silver
32 inç aşırı büyük geliyor bana takip edemiyorum. yedek monitör olarak mı alıyorsunuz? ben 27 inç bile kullanamıyorum büyük geliyor oyunlar için. en ideal 24 bana kişiden kişiye değişir tabii
akrabalarımdan birine 24 inç monitör aldırdım gayet menun diğer akrabama 24 al dedim 27 inç indirimde dedi tamam sen bilirsin dedim aldı pişman oldu fps kayıpları var ve ekran kötü gösteriyordu. haa samsung tabii ki kalitelidir ama yedek ekran olarak alacaksanız
Bu ürün 27 inç. Ekranı 2k olduğu için 27 inçte de 32 inçte de gayet güzel gözükür.

Top Bottom