Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BLuXsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sait dönderen
Hepsiburadadan m34 almıştım arkadaşlar. Faturada tc yoktu. 6 gün bekledim ve faturayi yenilemediler. İade ettim. Öğrenci indirimi ile 9499tlye samsung shop sitesinden aldım. Oradaki faturada sorun yok dedi bazı arkadaşlar.

just Free

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Haruncan
Hepsiburadadan m34 almıştım arkadaşlar. Faturada tc yoktu. 6 gün bekledim ve faturayi yenilemediler. İade ettim. Öğrenci indirimi ile 9499tlye samsung shop sitesinden aldım. Oradaki faturada sorun yok dedi bazı arkadaşlar.
Kardeşime shop samsungtan aldık. Imei ve tc yaziyor faturada sorun yok. Kargolandiktan sonra fatura düşüyor epostaya. Gsbye de yolladık bakalim.

Amazon bu kadar süre nasıl çözemedi şaşırdım. 5 aralik diyorlarmış şimdi de garip. Trendyolda da sanirim tc yazmiyormus filan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Polat Doğan
İlgilendiği Kategoriler
PC
Kardeşime shop samsungtan aldık. Imei ve tc yaziyor faturada sorun yok. Kargolandiktan sonra fatura düşüyor epostaya. Gsbye de yolladık bakalim.

Amazon bu kadar süre nasıl çözemedi şaşırdım. 5 aralik diyorlarmış şimdi de garip. Trendyolda da sanirim tc yazmiyormus filan.
Ben Samsung Türkiye satıcılı n11'den aldım da tek IMEI olması problem yaratmaz değil mi birkaç arkadaş yaratmayacağını söylemişti ama yinede güvenemiyorum çünkü onaylanana kadar iade süresi geçecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Amazon mh ile görüştüm Aralık sonu diyor🙂
Bir başka mh de iade gününe kadar olur diyor 🙂🙂

Birileri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Emre
Ben Samsung Türkiye satıcılı n11'den aldım da tek IMEI olması problem yaratmaz değil mi birkaç arkadaş yaratmayacağını söylemişti ama yinede güvenemiyorum çünkü onaylanana kadar iade süresi geçecek.
En azından hattı faturada yazan imei 1 veya 2 hangisi ise oraya takman iyi olur. Sorun olacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

A34 mü aldınız samsung shoptan?

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Rusty
Hahahaha yav ne komiksiniz dün bugün son demişlerdi şimdi 5 aralığa çekmişler valla iyi güldüm. Gidin iade verin 2 haftadan fazla olmuş ne faturası ne değişmesi bırakın allasen 😂😂😂

just Free

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Haruncan
En azından hattı faturada yazan imei 1 veya 2 hangisi ise oraya takman iyi olur. Sorun olacağını sanmıyorum.

A34 mü aldınız samsung shoptan?
M34 aldık. A34u vermiyor 9500 altına tek amazon verdi oda hüsran oldu.

Ben imei 2nin faturaya yazıldığını hiç formedim hocam kaç cihaz aldiysam. Çevremde de öyle. Sorun olmaz diye düşünüyorum.

Hahahaha yav ne komiksiniz dün bugün son demişlerdi şimdi 5 aralığa çekmişler valla iyi güldüm. Gidin iade verin 2 haftadan fazla olmuş ne faturası ne değişmesi bırakın allasen 😂😂😂
Bende öyle dusunuyorum 15 gün oldu. Kolay bir şey gibi aslında.
Screenshot_20231130_132056_Chrome.jpg

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin

Ben imei 2nin faturaya yazıldığını hiç formedim hocam kaç cihaz aldiysam. Çevremde de öyle. Sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bende öyle dusunuyorum 15 gün oldu. Kolay bir şey gibi aslında. Alıntıyı görüntüle
Sezer Bey yoğunluk nedeniyle 31 Aralık 2024 tarihine kadar kesin olarak çözülmüş olacaktır. ((""2024"")) Hiç şüpheniz olmasın.

Dalga geçiyor artık bunlar bizle

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Polat Doğan
İlgilendiği Kategoriler
PC

Bende öyle dusunuyorum 15 gün oldu. Kolay bir şey gibi aslında. Alıntıyı görüntüle
30 Kasım'dan 5 aralığa mı erteledir şimdi böyle böyle iade sürelerini geçirtecekler.

qeezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Mert Kıran
knk neden iade vereyim ki 9500 TL ye aldım telefonu şu an kullanıyorum gayet güzel bir telefon fatura da geçte olsa bir şekilde çözülecek mecburlar çünkü

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
knk neden iade vereyim ki 9500 TL ye aldım telefonu şu an kullanıyorum gayet güzel bir telefon fatura da geçte olsa bir şekilde çözülecek mecburlar çünkü
İade konusunu sordum. Depo'nun insafına kalmış diyor. Kutusu açılmış ve kullanılmış telefonların iadesi için.

Faturayı halledemezlerse, iadelerdede dalga geçecekler izle gör

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Rusty
3 haftayı geçti halen gerçekten inanıyor musun gerçekten

qeezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Mert Kıran
3 haftayı geçti halen gerçekten inanıyor musun gerçekten
kardeşim düzeltmek zorunda düzeltilmese bile yine bu cihazı ucuza aldık

İade konusunu sordum. Depo'nun insafına kalmış diyor. Kutusu açılmış ve kullanılmış telefonların iadesi için.

Faturayı halledemezlerse, iadelerdede dalga geçecekler izle gör
knk ben iade etmeyeceğim ki edenler için sorun olacak gibi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom