Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Galaxy Buds Fe Graphite Bluetooth Kulaklık 1298 TL

adiltemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Adil Temel
Geçenki kulaklık paylaşımlarında sıkça övgüyle bahsedilmişti. Beyaz renk 1280 siyah +300 TL fiyat farkı vardı. Almadım. Şimdi makul fiyat ile satışta.
Belki ilginizi çeker. Satıcı Hepsiburada Samsung Galaxy Buds Fe Graphite Bluetooth Kulaklık Resmi kanallarda hala 2400 fiyatı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Diyarhan
Nays ile alırsanız 2 kampanya birleşirse 200tl iade olur

KELLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Şentürk
Geçenki kulaklık paylaşımlarında sıkça övgüyle bahsedilmişti. Beyaz renk 1280 siyah +300 TL fiyat farkı vardı. Almadım. Şimdi makul fiyat ile satışta.
Belki ilginizi çeker. Satıcı Hepsiburada Samsung Galaxy Buds Fe Graphite Bluetooth Kulaklık Resmi kanallarda hala 2400 fiyatı var.

15gun once 1.150tl imis fiyati. Ihtiyacim var ama alınır mi bilemedim.

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Buds serisi çok berbat. 2-3 tane modelini denedim, hepsi kulak ağrıtıyor.

FurkanIIy

80+ Bronze
bu kişisel bir sorun genel olarak kullanıcılar bunu demiyor tam tersine kanat yapısı ile kulaktan düşmüyor rahat ettiriyor bende kullanıyorum 10 numara 5 yıldız
Tabii ki kulak yapısına göre değişir ama genel olarak kullanıcıların bunu demediğine eminim hocam. Buds serisinden bahsediyorum bak. Yalnızca bu model değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar doğru bilemem ama: https://shiftdelete.net/samsung-dogruladi-kulakliklari-iltihaba-neden-oluyor

ConquerorXIV

80+ Gold
Tabii ki kulak yapısına göre değişir ama genel olarak kullanıcıların bunu demediğine eminim hocam. Buds serisinden bahsediyorum bak. Yalnızca bu model değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar doğru bilemem ama: https://shiftdelete.net/samsung-dogruladi-kulakliklari-iltihaba-neden-oluyor
makalede yazdığı gibi buds prolarda oluyormuş, ben yıllardır buds 2 ve ve FE kullanıyorum açık ara alınabilecek en iyi kulaklıklar

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Utku Çetin
Bu Buds serisi çok berbat. 2-3 tane modelini denedim, hepsi kulak ağrıtıyor.
Bende buds fe var hiç kulak ağrısı yaşamadım aksine diğer kulak içi kulaklıklardan daha rahat geliyor bana sizin kulak yapınızla alakalı olabilir ağrıtması

FurkanIIy

80+ Bronze
Bende buds fe var hiç kulak ağrısı yaşamadım aksine diğer kulak içi kulaklıklardan daha rahat geliyor bana sizin kulak yapınızla alakalı olabilir ağrıtması
Buds fe diğerlerinden daha hafif gibi görünüyor, öyle mi hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,258
Üyeler
157,049
Son üye
Düttürü
Top Bottom