Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Buds FE Kulaklık 1150 TL 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
glenpalyao
kardeşime hediye olarak almıştım. Muhteşem bir kulaklık. Düz airpodslardan çok daha iyi ses verirler. ANC fiyatına oranla çok iyi çalışıyor. Bağcılar sokak gürültüsünü bile ciddi oranda kesiyor. mikrofon kalitesi iyi değildir. açık alanda boğuk bir ses karşı tarafa ulaşıyor. önemli görüşmeler yapıyorsanız anlaşılmama sorunları oluyor. Buds serisi herkes tarafından siddetle tavsiye edilen F/p oranı yüksek muhteşem kulaklıklardır. Buds 2 yide eşim kullanıyor. Bozulsa ilk işim aynısından almak olur.

Claw's

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
bitmiyobxe
kardeşime hediye olarak almıştım. Muhteşem bir kulaklık. Düz airpodslardan çok daha iyi ses verirler. ANC fiyatına oranla çok iyi çalışıyor. Bağcılar sokak gürültüsünü bile ciddi oranda kesiyor. mikrofon kalitesi iyi değildir. açık alanda boğuk bir ses karşı tarafa ulaşıyor. önemli görüşmeler yapıyorsanız anlaşılmama sorunları oluyor. Buds serisi herkes tarafından siddetle tavsiye edilen F/p oranı yüksek muhteşem kulaklıklardır. Buds 2 yide eşim kullanıyor. Bozulsa ilk işim aynısından almak olur.
Evet, ANC si çok iyi çalışıyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,142
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dostlar bluetooth kulaklık arayışında olanlar varsa, bir de telefonunuz samsung ise bu kulaklığı kaçırmayın.

Şu an küçük bir indirim var. Yeni hesap açıp ilk sipariş yaparsanız 100 tl daha indirim veriyor. Nays ile arkadaşlarınizı davet ederseniz kod kullanırsanız falan filan 700 tl'lere kadar düşebiliyor bu kulaklık. Forumda az önce bir arkadaş 700 tl'ye kadar düşürmüş. Yapabilirseniz kaçırmayın.

Tertemiz kulaklık arkadaşlar aktif kullanıyorum ki ben iphonede kullanıyorum ama banamısın demiyor.
Samsung harici telefonlarda, 360 ses oyun modu falan yok üstüne iphonede uygulaması yok sadece uygulamayı - sayarım ben kendi açımdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet mikrofonda - yazılabilir o konuda ama ANC si cidden fiyatına göre süper.

Nuke44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ata
Geçen sene aldım hiç memnun değilim ses seviyesi düşük uzun süre kulakta kalınca ağrı yapıyor önermem.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Atakan AKTAŞ
Bu kulaklık zaten bir kaç gündür bu fiyatta ben 4 gün önce aldım 4 günde 20 saatten fazla kullandım günlük 4 saat spor yaparken full ses ayrıca eve gidip gelirken ve kütüphanede orda burda dışarıda aktif kullanıyorum kulaklık beni aldığım ilk anda büyüledi size açık ara söylüyorum anker'i falan geçin bu kulaklığı aldığınızda neden bu kadar ucuz diyeceksiniz (performansına kıyasla) zira bir çok yönden airpods pro dan bile daha iyi sadece airpods pro mikrofondan kazanıyor tek fark o diğer herşeyde bu kulaklık daha iyi bassları mükemmel uygulaması çok iyi kutu tasarımı mükemmel kulağa muhteşem oturuyor ve en güzel olayı aktif gürültü önleme ve ortam sesi modu ikiside çok iyi çalışıyor ve sadece kulaklığın üzerinedeki tuştan modlar arası geçiş yapılabiliyor telefonu neredeyse hiç kullanmıyorum herşeyi üzerindeki taşlardan yapabiliyorum basslar tizler çok iyi uygulamadaki ekolayzır ayarları çok hoşuma gitti bass moduna aldığımdan basslar çok yoğunlaşıyor net modu var mesela onda kullanıyorum en çok hem basslardan ödün vermiyor hem tizleri de yüksek veriyor hemde sesler çok net müzik çalmadığında bile anc Bi anda dış dünya ile bağlantıyı kesiyor kulaklık anc ile yaklaşık kulakta 5/6 saat çalışabiliyor kutuyla beraber yaklaşık 30 saat şarjı gidiyor anc açık kullanılırsa bu 24 25 saate düşüyor ortalama bide benim tel Xiaomi Samsung için evden çıkınca evde unutursanız bildirimle hatırlatma falan bile var ama genel imkanları Xiaomi telefonumdan bile değerlendireniliyorum bütçesi yeten 2k ya kadar bütçesi olan bile bence bunu alıp geçsin fazlası da cebinde kalsın umarım yardımcı olmuşumdur kulaklık beni çok mutlu etti buraya yazmak istedim ben naysla aldım 100 geri veri 1050 ye gelmiş oldu

GOLSUZ34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
TARKAN KAELM
bende indirimde bu fiyata aldım ıphone 11 de kullanıyorum genelde değil bazı videolarda bazen tek taraf çalışıyor bazen tiz dengeleri bozuluyor değişik bir şey

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Dostlar bluetooth kulaklık arayışında olanlar varsa, bir de telefonunuz samsung ise bu kulaklığı kaçırmayın.

Şu an küçük bir indirim var. Yeni hesap açıp ilk sipariş yaparsanız 100 tl daha indirim veriyor. Nays ile arkadaşlarınizı davet ederseniz kod kullanırsanız falan filan 700 tl'lere kadar düşebiliyor bu kulaklık. Forumda az önce bir arkadaş 700 tl'ye kadar düşürmüş. Yapabilirseniz kaçırmayın.

dün r50i 350 tl ye aldım gerek yok buna

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,033
Üyeler
158,235
Son üye
nb001
Top Bottom