Neler Yeni

Samsung Galaxy Note 2 açılmıyor

cenkle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cenkizm
Uzun zamandır şarj edilmeyen batarya için şok vermek.
  • Şarj cihazınızı prize takın. Şehir şebekesi olduğundan emin olun (USB ile PC'ye bağlamayın).
  • Recovery tuş kombinasyonunu yapın (Ses kısma açma + Ana Tuş + Güç Tuşu cihazdan cihaza farklılık gösterebilir).
  • Tuşlara basılı tutarken yaklaşık 6-7 saniye sonra şarj kablosunu cihaza takın.
  • Bataryaya şok vermiş olursunuz. Eğer tepki olmazsa tuşlara basma süresini uzatın ve tekrar kabloyu takın.
  • Eğer ekranı görüyorsanız bataryayı %50 civarına gelene kadar dokunmayın. Sonrasında %35 civarına indirin.
  • Tekrar %80 civarına kadar şarj edin. %60 civarına kadar kullanın ve %100 olana kadar dokunmayın.
  • Pil uygulamalarından ya da ayarlar>pil kısmından pilin sağlığına bakın.
  • Pil sağlığı %75-80'in altındaysa yakın zamanda pil değişimi yapın!
Umarım sorununuz bu kadar basit bir çözümle hallolmuştur.
Hocam size teşekkür etmek için üye oldum..Allah razı olsun hiç belirti yoktu telefonda ne şarj alıyor ,ne de 3 lü tuş kombinasyonuyla açılıyordu o kadar umutsuz şekilde denedim ki dediklerinizi yarın anakart değişecek diye beklerken,, 2 batarya ve her türlü açma şeklini deneyip açamadıktan sonra bu dediğinizi yaptım ve açıldı çok mutluyum. telefonun içindeki bilgiler çok önemliydi ve anneme verecektim.. Çok teşekkürler tekrar <3

Top Bottom