Neler Yeni

Samsung Galaxy S23 Alınır mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kulaklığı araştırıp aldım fiyatına göre ses kalitesi baya iyi babamın M21 inde denedim çok kaliteli güzel sesi var benim telefon desteklemediği için tam performansını alamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24 ne zaman çıkacak fazla beğenmemişler S24'ü bir de 1 ay da deli gibi fiyat artışları oluyor ucuzlayacağını sanmıyorum diğer S22 lerin fiyatı bile S23 seviyesinde

Yorumlarda fotoğrafları hafif sarımsı çekiyormuş diyenler var doğru mu? Şarjı nasıl gidiyor memnun musun? Isınma oluyor mu?
Fotoğraf konusunda bir şikayetim yok çevremde iPhone 13 kullananlar var onlarla kıyaslıyorum S23 net şekilde daha iyi kalıyor.

Şarjı iyi gidiyor, benim eski cihazın pili rezildi ondan sonra ilaç gibi geldi, kıyas verirsem iPhone 13 ayarı günü çıkaran bir pil ömrü var.

Şu aralar hava çok sıcak ondan mı bilmiyorum ama cihaz oyunlarda ateş gibi oluyor bu aralar, günlük kullanımda ısınma yok.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Fotoğraf konusunda bir şikayetim yok çevremde iPhone 13 kullananlar var onlarla kıyaslıyorum S23 net şekilde daha iyi kalıyor.

Şarjı iyi gidiyor, benim eski cihazın pili rezildi ondan sonra ilaç gibi geldi, kıyas verirsem iPhone 13 ayarı günü çıkaran bir pil ömrü var.

Şu aralar hava çok sıcak ondan mı bilmiyorum ama cihaz oyunlarda ateş gibi oluyor bu aralar, günlük kullanımda ısınma yok.
Telefonda oyun oynamayı sevmiyorum, kamerası, sesi, ekranı, şarjı iyi olsun yeter. Birde küçük olması ve hafif olması ilgimi çekti şimdiki telefonum Poco X3 NFC tuğla gibi bu telefonu ses kalitesi için almıştım sesi iyi, kamerası iyi ama yazılım çok kötü çok benimkinden düşük segment M21 bile ara yüzde daha iyi hissettiriyor.

Spacee

80+
Yorumlarda fotoğrafları hafif sarımsı çekiyormuş diyenler var doğru mu? Şarjı nasıl gidiyor memnun musun? Isınma oluyor mu?
Hocam ben kullanmadım ama gördüklerimden ve izlediğim incelemelerden bence iphone dan daha gerçekçi samsung bi tık porfesyonellik diyim nasıl diyim bilemedim ayarlamasını sen kendin yap mantığında daha çok bence iphone o yüzden daha güzel geliyor ilkte ayarlamasınıdirekt kendi yapıyor, instagramda takip ettiğim bir adam var fotoğrafçı (tam apple düşmanı :)) ama s23 ile bi fotoğraflar çekiyor inanılmaz.

Abinin hesap da bu: https://instagram.com/omerfarukgunes_?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
iphone almanı öneririm bak geçtim efsane 2-3 sene sonra onlarda yavaşlar ama iphone 10 senede olsa aynı hız sadece yetersiz kalır oyunlarda oyun yoksa 10 sene götürür
iPhone sevmiyorum çok kısıtlı telefonlar özgürlük yok fiyatı ve bütün uyumlu cihazları çok pahalı. İş yerindeki arkadaşta iPhone var şarj aleti olmadan gezmiyor iş yerinde ne zaman prizde bir telefon görsem iPhone oluyor.

Berkarda

80+ Silver
iPhone sevmiyorum çok kısıtlı telefonlar özgürlük yok fiyatı ve bütün uyumlu cihazları çok pahalı. İş yerindeki arkadaşta iPhone var şarj aleti olmadan gezmiyor iş yerinde ne zaman prizde bir telefon görsem iPhone oluyor.
anladım ama 2-3 sene yavaşladı diye ağlatıyor ömrüm boyunca android kullanmış kişi olarak

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Hocam ben kullanmadım ama gördüklerimden ve izlediğim incelemelerden bence iphone dan daha gerçekçi samsung bi tık porfesyonellik diyim nasıl diyim bilemedim ayarlamasını sen kendin yap mantığında daha çok bence iphone o yüzden daha güzel geliyor ilkte ayarlamasınıdirekt kendi yapıyor, instagramda takip ettiğim bir adam var fotoğrafçı (tam apple düşmanı :)) ama s23 ile bi fotoğraflar çekiyor inanılmaz.

Abinin hesap da bu: https://instagram.com/omerfarukgunes_?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Harbiden de öyle :D
Ben hiç bir markanın fanboyu değilim eğer beni memnun ederse överim, öneririm de ama memnun etmezse gömebildiğim kadar gömerim şimdi bi daha Xiaomi nin yanından bile geçmeyeceğim ilk akıllı telefonum Asus Zenfone 2 bile 5 yıl idare etmişti beni ondada 5. yılında sorunlar başlamıştı Xiaomi de daha 2. yılında ekran donmaları oluyor şaka gibi! Belki S23 ü alacam ondandan memnun olmayacağım ama şimdi Samsung deneyimlemek istiyorum eğer TR de Asus olsa zaten diğer markaların yüzüne bakmam

anladım ama 2-3 sene yavaşladı diye ağlatıyor ömrüm boyunca android kullanmış kişi olarak
Doğrudur segment ve markada önemli Apple üst segment telefonlar üretiyor bi zahmet uzun yıllar götürsün

............d

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
inan bilmiyoıum
Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy S23 Alınır mı? Kutu içerisinde şarj aleti çıkmıyormuş onu ayrı mı satın almak gerekiyor yoksa Samsung gönderiyor mu? Şimdi bende bluetooth kulaklık olarak Buds 2 Pro var o yüzden Samsung telefon düşünüyorum sizin önerileriniz nedir?
alınır işlemci fln çok iyi

Spacee

80+
Ben hiç bir markanın fanboyu değilim eğer beni memnun ederse överim, öneririm de ama memnun etmezse gömebildiğim kadar gömerim şimdi bi daha Xiaomi nin yanından bile geçmeyeceğim ilk akıllı telefonum Asus Zenfone 2 bile 5 yıl idare etmişti beni ondada 5. yılında sorunlar başlamıştı Xiaomi de daha 2. yılında ekran donmaları oluyor şaka gibi! Belki S23 ü alacam ondandan memnun olmayacağım ama şimdi Samsung deneyimlemek istiyorum eğer TR de Asus olsa zaten diğer markaların yüzüne bakmam
Aynen öyle en doğrusu bu ve adam da aynı şekilde ki hep te premium ürünler deniyimleyip yorum yapyo aklımda iphone almak vardı bi ara ama son zamanlarda samsung gerçekten kendini çok geliştirdi bence, bide hep bu iphone atmosferi vs. Diyorlar ama şuan androidde daha geniş bi alanda daha güzel bi atmosfer oluşturulabilir bence. Yani kısaca alınır mı sorusuna kesinlikle alınır.

Berkarda

80+ Silver

Doğrudur segment ve markada önemli Apple üst segment telefonlar üretiyor bi zahmet uzun yıllar götürsün
s23 ultra ile iphone 14 pro max aynı fiyat ABD için ama yine de s23 ultra ömrü az olacak

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Xiaomi yazılım olarak rezil ya. Ben de bundan 4 sene önce kullandım 2. senede kasma donma yapmaya başladı. Ondan sonra iPhone almıştım, şimdi de Samsunga geçtim bakalım umarım uzun ömürlü olur 😀

Berkarda

80+ Silver
Xiaomi yazılım olarak rezil ya. Ben de bundan 4 sene önce kullandım 2. senede kasma donma yapmaya başladı. Ondan sonra iPhone almıştım, şimdi de Samsunga geçtim bakalım umarım uzun ömürlü olur 😀
pek sanmıyorum ama

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
s23 ultra ile iphone 14 pro max aynı fiyat ABD için ama yine de s23 ultra ömrü az olacak
O telefonları alacak kadar zengin olsam zaten 14 Pro tercih ederim S23 ultra fazla büyük kaba bir telefon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,097
Üyeler
152,179
Son üye
isimsizkullanıcı35
Top Bottom