Neler Yeni

Öneri Samsung Galaxy S23 vs S24 FE

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Uzun huysuz
s23 alın hocam.Eğer daha fazla güncelleme alsın diyorsanız,s24 fe alın.Güncelleme içinde değer mi bilmiyorum.
Ben hocam büyük telefon kullanıyordum.S22 ye gectim 6.1 inc ben aksine çok beğendim ama yinede mağazaya gidip inceleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi telefondan hiç oyun oynayan biri değilim o yüzden işlemcinin farkını hissedeceğimi düşünmüyorum. Sadece S23'ün ekranın küçüklüğü kafamı kurcalıyor. Çok küçük gelir mi bilmiyorum. Şu an 6.5 inç bir telefon var bundan 6.1'e geçince nasıl olur bilemedim.
Benim için günlük kullanımda bataryası, kamerası, ekranı üzmesin yeter. Ve uzun süre kullanılabilirlik benim için önemli. Sık sık telefon değiştiren biri değilim, kaliteli bir telefonum olursa uzun yıllar kullanıyorum. Misal LG G5 telefonum vardı. 6 küsür yıl kullandım.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhaba
Samsung Galaxy S23 almak istiyodum lakin S24 FE 'yi gördüm. Acaba hangisini almak daha mantıklıdır?
S23 konusunda kafamı kurcalayan bir nokta var. Şu anki telefonum 6.5inc. Acaba S23 çok küçük gelir mi biraz kafamı kurcalıyor.
İşlemciler çok yakın. Kamera ve ekran olarak Samsung S23 bir tık daha iyi. S24 FE'nin en büyük avantajı 7 yıl güncelleme garantisi olması. Şu anda aynı fiyattayken Samsung S23 daha mantıklı ama S24 FE'nin fiyatı daha inecek. Samsung S24 FE'nin fiyatı 25-26 bine inerse daha mantıklı bir cihaz olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
Fiyatının inmesi tahmini ne kadar sürer? 1 hafta içinde indirim görür müyüz? Ve s23'ün ekranı neden daha iyi? Telefon konusunda fazla bilgim olmadığı için çok soruyorum kusura bakmayın :D

Tekirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emrullah Özel
Fiyatının inmesi tahmini ne kadar sürer? 1 hafta içinde indirim görür müyüz? Ve s23'ün ekranı neden daha iyi? Telefon konusunda fazla bilgim olmadığı için çok soruyorum kusura bakmayın :D
1 ayı falan bulur gibi en az

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
O kadar bekleyemem ya. Benim 1-2 güne almam lazım. Elimdeki telefon çok kötü ve bozuldu bozulacak. Ama halen bir türlü karar veremedim. İşlemciler çok yakın ve dediğim gibi oyun oynamadığım için farkını hissetmem bile.
Kameralar da nerdeyse aynı diye biliyorum yanlışsam düzeltin.
S23'ün ekranı biraz küçük gibi buradan da S24FE daha mantıklı geliyor.
Ve S24 FE 7 yıl güncelleme alacak diyorlar. Bu da + olarak yazılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Uzun huysuz
biri dynamic amoled 2x s23 diğeri dynamic amoled diye biliyorum.Sadece uzun ömürlü olsun diyorsanız,S24 Fe tercihiniz olsun.7 yıl rahat rahat kullanırsınız.Bir biri ile yakınlar zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not:Eski telefonunuzu değiş tokuş kampanyasında verebilirsiniz 500 600 tl indirim yaparlar belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
biri dynamic amoled 2x s23 diğeri dynamic amoled diye biliyorum.Sadece uzun ömürlü olsun diyorsanız,S24 Fe tercihiniz olsun.7 yıl rahat rahat kullanırsınız.Bir biri ile yakınlar zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not:Eski telefonunuzu değiş tokuş kampanyasında verebilirsiniz 500 600 tl indirim yaparlar belki.
Çok bişey vereceklerini sanmıyorum ya. Sarı sitede satsam daha karlı olurum sanki. Telefon Poco m3
Güncelleme => 1200 veriyor. Sarı sitede 2k ya satarım gibi

Hanaz

80+ Gold
Merhaba
Samsung Galaxy S23 almak istiyodum lakin S24 FE 'yi gördüm. Acaba hangisini almak daha mantıklıdır?
S23 konusunda kafamı kurcalayan bir nokta var. Şu anki telefonum 6.5inc. Acaba S23 çok küçük gelir mi biraz kafamı kurcalıyor.
S23 tek elde mükemmel kullanıma sahip hali hazırda kullanıyorum tek sıkıntısı bana göre her fotoğrafı duzenleyemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,067
Üyeler
158,240
Son üye
BİR GARİP KULLANICI
Top Bottom