Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sapphire RX 6700 ₺4.999,00 Tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mustafa
Aldık geldi diyenler de şebekenin üyesi olabilir. Bilmediğiniz siteden alışveriş yapmayın. Birkaç ay önce biri buraya deepweb dolandırıcılık şebekesi diye başlık açmıştı aklıma o geldi. Adamlar deepwebde sahte forum kurup kendi sahte sitelerinden alışveriş yapdım geldi diye konuşlar açıp fotoğraflar atıyorlardı. Onun clear web versiyonu olabilir. Buraya gelip her güvenilir yazan üyeye inanmayın. Üyelerin profiline girip hesabı ne zaman açmış foruma mesaj sayısını arttırmak için mi yazmış her şeye bakın. 10 hesap açık 50 mesaj atıp gelip güvenilir yazmaları 1 saatlerini almaz dolandırıcıların. Her türlü oyun dönebilir dikaktli olun.
çok mantıklı bir yazı olmuş

oliveforge99

80+ Silver
Karşıdaki kişi iade işlemini yaptık eğer geçmezse haber verin eft ile size iletelim dedi.
Hocam bankanızla iletişime geçip harcama itirazında bulunun bana kalırsa vakit kaybetmeden. Bunlar sıkı regülasyonlara tabi işinizi garantiye almış olursunuz. Bu sitenin işleri gittikçe tuhaflaşıyor gibi şansa bırakmamak gerek bana kalırsa

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
@FlapJack usta en son fatura sorucaktın son durum nedir ?
Fatura Ortalıkta Yok Arıyorum Yazıyorum Geçiştiriyorlar Bende Israrla Arıyorum Bakalım Bu Gün Ne Diyecekler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@FlapJack usta en son fatura sorucaktın son durum nedir ?
Dün En Son Akşam 16.00 Civarı Aradım Siz Tam Aradığınızda Faturayı Gönderiyordum İşlemdeyim Filan Dedi Ama Gel Gelelim Ortalıkta Bir şey Yok

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mustafa Ödemiş
Fatura Ortalıkta Yok Arıyorum Yazıyorum Geçiştiriyorlar Bende Israrla Arıyorum Bakalım Bu Gün Ne Diyecekler

Dün En Son Akşam 16.00 Civarı Aradım Siz Tam Aradığınızda Faturayı Gönderiyordum İşlemdeyim Filan Dedi Ama Gel Gelelim Ortalıkta Bir şey Yok
:Ddd
Askım sabun sen gel benim .. muhabbeti gibi olmus. Tam atıyordum siz aradınız ne :D

federalper

80+ Silver

O zaman size başka bir yerden alıp göndermişler formalite olarak :D

Laptoplarda da öyle olmuş Vatan'dan alıp gönderilmiş hepsi :D (İptal olmayanlar)

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026

Laptoplarda da öyle olmuş Vatan'dan alıp gönderilmiş hepsi :D (İptal olmayanlar)
1111.png

Vatan Gelse Daha İyiydi Yarın Bir Gün Site Kapansa Ne Olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Diyarhan

JSezar

80+ Silver
kargonun gelmesi iki hafta mı sürer?muhtemelen dolandırıcı.

Unss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre SAVAŞ
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mustafa