Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sapphire RX 6700 ₺4.999,00 Tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Bankayı da aradım şu an onlarda sadece harcama itirazında bulunabilirsiniz dedi o süreç daha uzun sürüyor henüz ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok diye düşünüyorum. İade zamanında yapılmazsa başvuru yapacağım tabi ki. Sitelerinden siparişin iptal edildiğine dair SS aldım, gelen sms var, wp konuşmalarının bile tek tek SS'ini aldım sorun olursa onlarla birlikte başvuru yapacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata satılan 6700 xt lere güvenemiyorum, muhtemelen mining çıkması kartlar temizi bulsam bile 2. elde peşin para mevzu var orası sorun oluyor.
kimin numarası var sizde bana da atar mısınız ?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,634
İsim
Hacı
Nedir son durum?

Unss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre SAVAŞ
kimin numarası var sizde bana da atar mısınız ?
Sitedeki numaradan iletişim sağıyorum. Sürekli olarak açmayabiliyorlar Wp'den yazarsanız er yada geç cevap geliyor. İnsanla konuşmayı bilmeyen bir bayan açıyor, kendi dediklerini söyledikten sonra suratınıza kapatabilir dikkat edin. -0 850 840 0 975

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,366
İsim
Diyarhan
Karşıdaki kişi iade işlemini yaptık eğer geçmezse haber verin eft ile size iletelim dedi.

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Mehmet
Karşıdaki kişi iade işlemini yaptık eğer geçmezse haber verin eft ile size iletelim dedi.
İade işlemini yaptık demek bankaya geri ödeme talimatı vermek demektir.

Şimdi gerçekten talimat verdiler diyelim ama iade para sana daha gelmedi, sen şimdi arayıp para gelmedi desen eft yapacaklar üstüne daha sonra kredi kartına para geri yatacak????

Burada anlaışıyor ki söyledikleri her şey yalan zaten eft ile geri ödeme yapalım ne demek böyle kurumsal firma mı olur, her açıklamada dahada batıyor.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
İade işlemini yaptık demek bankaya geri ödeme talimatı vermek demektir.

Şimdi gerçekten talimat verdiler diyelim ama iade para sana daha gelmedi, sen şimdi arayıp para gelmedi desen eft yapacaklar üstüne daha sonra kredi kartına para geri yatacak????

Burada anlaışıyor ki söyledikleri her şey yalan zaten eft ile geri ödeme yapalım ne demek böyle kurumsal firma mı olur, her açıklamada dahada batıyor.
Güzel açıklama, sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar. Umarım 1 ay içinde paralarını geri alabilirler satın alan arkadaşlar.

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Muhammed
Hacı sen boşver bu işleri konsol al geç, daha mutlu olursun kafan rahat eder, herşeyi geçtim en azından dolandırılmazsın.
Yok reis ben sistem aldım da bu ekran kartı diğeri merak ettim ben 6700 aldım

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Aldık geldi diyenler de şebekenin üyesi olabilir. Bilmediğiniz siteden alışveriş yapmayın. Birkaç ay önce biri buraya deepweb dolandırıcılık şebekesi diye başlık açmıştı aklıma o geldi. Adamlar deepwebde sahte forum kurup kendi sahte sitelerinden alışveriş yapdım geldi diye konular açıp fotoğraflar atıyorlardı. Onun clear web versiyonu olabilir. Buraya gelip her güvenilir yazan üyeye inanmayın. Üyelerin profiline girip hesabı ne zaman açmış foruma mesaj sayısını arttırmak için mi yazmış her şeye bakın. 10 hesap açık 50 mesaj atıp gelip güvenilir yazmaları 1 saatlerini almaz dolandırıcıların. Her türlü oyun dönebilir dikaktli olun.

Son düzenleme:

Zechion

80+ Silver
Arkadaşlar konuyu uzun süredir takip etmiyorum. Son durum nedir, gelmemiş mi ekran kartları ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mustafa
@FlapJack usta en son fatura sorucaktın son durum nedir ?

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Aldık geldi diyenler de şebekenin üyesi olabilir. Bilmediğiniz siteden alışveriş yapmayın. Birkaç ay önce biri buraya deepweb dolandırıcılık şebekesi diye başlık açmıştı aklıma o geldi. Adamlar deepwebde sahte forum kurup kendi sahte sitelerinden alışveriş yapdım geldi diye konuşlar açıp fotoğraflar atıyorlardı. Onun clear web versiyonu olabilir. Buraya gelip her güvenilir yazan üyeye inanmayın. Üyelerin profiline girip hesabı ne zaman açmış foruma mesaj sayısını arttırmak için mi yazmış her şeye bakın. 10 hesap açık 50 mesaj atıp gelip güvenilir yazmaları 1 saatlerini almaz dolandırıcıların. Her türlü oyun dönebilir dikaktli olun.
Haklısın dostum bakalım gelecek mi merakla bekliyoruz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,734
Üyeler
150,748
Son üye
MertSalih