Neler Yeni

Sapphire RX580 NITRO+ OC GDDR5 8GB 256Bit 2. El alırken neye dikkat edelim

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Bakım yapılmış bu ekran kartına hocam muhtemelen bi 3 senesi vardır diye düşünüyorum en az ama bu demek değildir ki kötü muhtemelen dereceler iyi çıkacaktır bakım yapıldıysa

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Tamam da ekonomik açıdan bakarsak konuya f/p açısından bedava bir karta dönüşmüş. Asgari ücrete vs. oranlarsak sürekli düşüyor olması garibime gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

1080p de AAA oyunları bile orta-yüksek ayarlarda 50-60fps de oynatabilen bir kartın bu kadar ucuz olması şaşırttı beni yani
çoğu mining çıkması ama elinde patlama ihtimali var şans işi vram bile bozulabilir her an yani

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Bakım yapılmış bu ekran kartına hocam muhtemelen bi 3 senesi vardır diye düşünüyorum en az ama bu demek değildir ki kötü muhtemelen dereceler iyi çıkacaktır bakım yapıldıysa
Bakım yapıldığı nereden anlaşılıyor acaba?

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Bakım yapıldığı nereden anlaşılıyor acaba?
1688329197317.png

İçi açılmayan ekran kartlarının şu vidalarının birinde bir etiket oluyor o yoksa açılmış oluyor. Tabii bazı bazıları bir şekilde temiz bir şekilde söküp tekrar takabiliyor ama ayrıntılı yakından inceleyince anlaşılıyor. Bunda direkt yok bu nedenle belli oluyor

Graxthe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf kaval
evet arkadaşlar böyle bir ekran kartı var alırken neye dikkat edelim. sorun çıkar mı ? ne önerirsiniz
kanka 2. bilgisayarımda mevcut bu ekran kartı yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum sana tavsiyem macun bakımları düzgün yapıldıysa ve çok fazla wattman hatası almadıysa almandır eğer temizine denk geldiysen kendisi güzel bir canavardır

Alıntıyı görüntüle
İçi açılmayan ekran kartlarının şu vidalarının birinde bir etiket oluyor o yoksa açılmış oluyor. Tabii bazı bazıları bir şekilde temiz bir şekilde söküp tekrar takabiliyor ama ayrıntılı yakından inceleyince anlaşılıyor. Bunda direkt yok bu nedenle belli oluyor
içinin açılması bir nevi güzel bir şey macun değişikliği ve temizlik yapılmıştır der insan ama hiç açılmayıp yıllarca kullanıldıysa direkt uzak dururum

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
evet arkadaşlar böyle bir ekran kartı var alırken neye dikkat edelim. sorun çıkar mı ? ne önerirsiniz
furmark testinde vs ısı değerleri önemli. kısa süreli değilde en az 15 dakika yaptırmanızda fayda var. Ancak benim önerim kesinlikle onu almak yerine 1660 super alman olur

KART BU ARKADAŞLAR VAR MI VİDALARDA SIKINTI VEYA BAŞKA BİR ŞEY ?

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
vidalarında güvenlik bandı yok

Hasan344

80+ Gold

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
kanka 2. bilgisayarımda mevcut bu ekran kartı yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum sana tavsiyem macun bakımları düzgün yapıldıysa ve çok fazla wattman hatası almadıysa almandır eğer temizine denk geldiysen kendisi güzel bir canavardır

içinin açılması bir nevi güzel bir şey macun değişikliği ve temizlik yapılmıştır der insan ama hiç açılmayıp yıllarca kullanıldıysa direkt uzak dururum
Evet onu ilk başta belirttim zaten

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Satıcı ile konuştum satış profilinde çok olumlu yorumlar var. 80 tane kart sattım herhangi bir şikayet gelmedi dedi. Kartın bakımını yaptım. Macunu değiştim. ped bakım mx4 macun kullandım dedi. Bunları yapması güzel çünkü ben yapsam bozarım. Alınca test et dedi 1 ay garantim altında dedi. 5 yıldan fazla gider kart sana dedi.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Satıcı ile konuştum satış profilinde çok olumlu yorumlar var. 80 tane kart sattım herhangi bir şikayet gelmedi dedi. Kartın bakımını yaptım. Macunu değiştim. ped bakım mx4 macun kullandım dedi. Bunları yapması güzel çünkü ben yapsam bozarım. Alınca test et dedi 1 ay garantim altında dedi. 5 yıldan fazla gider kart sana dedi.
Hocam 0x msaa 1366x768 furmark isteyin 15dk

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Gelsin ben yapacam kendisi yapmış. max 75 derece dedi

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
5 sene demeyelim ona da teknoloji şans işi her şey olabilir her an ama çok az bir ihtimal yani tabii

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,001
Üyeler
146,601
Son üye
Zikachizumu
Top Bottom