Neler Yeni

🔥İndirim SEÇİMDEN ÖNCE ALIN HyperX Cloud 2 KIRMIZI NAYS İLE 1859TL

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
Hocam nasıl artmadı örnek verebileceğiniz bir ürün var mı ?

Yazımda fark ettiysen fahiş artıştan söz ettim.Şu enflasyonda durduğu yerde arttığı için normal artışlar olabilir

serwintes

80+ Gold
yani galeyana gelmeye gerek yok illaki fiyatı dusuruyorlar cunku kar payları cok yuksek
aynı şekilde trendyoldaki optikcide trendyol fiyatına göre fiyat belirliyor trendyol 4400 e satarken onlarda 4400 e trendyol 2600 e satarken onlarda 2600 e satıyor kar payları cok yuksek!!!

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Baran Kut

Yazımda fark ettiysen fahiş artıştan söz ettim.Şu enflasyonda durduğu yerde arttığı için normal artışlar olabilir
Hocam enflasyondaki yükselişin seçimden bağımsız olduğunu mu söylüyorsunuz?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
Abdullah hacı gül bi 2023'e girmeden alın dedi o zamandır bu muhabbet dönüyor adam açık net bir şekilde zam gelebilme ihtimaline göre alın diyor üretici firma satıcı firma iyi indirim yaparsa bu fiyatlara iniyor alacak adam 5 ay indirim beklemek zorunda kalıyor ha ben dolar basıyorum diyorsan sorun yok
Sen şu va ıps tn panel konusunda ki konuya bakarsan sevinirim.Mistik bilgilerinle aydınlatmanı istiyorum

Hocam enflasyondaki yükselişin seçimden bağımsız olduğunu mu söylüyorsunuz?
Rica ediyorum düzgün okuyun.Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Baran Kut
Rica ediyorum düzgün okuyun.Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz
(Donanım olarak)

Hocam artmadığını iddaa ediyorsunuz ya ben de biraz tam tersini savunanlardanım. Fahiş seviyede artmadı demişsiniz ama standartlara göre en fahiş artışlar hala bizim ülkemizde bulunmakta. Sürekli haber konusu olan bu durumlara "artmadı" demeniz garibime gitti ondan sordum. Amacım konuyu saptırmak değil ama siyasetin ülkenin gidişatını en çok etkileyen ülkelerden birinde yaşıyoruz ve seçimin çok da bir şeyi etkilemeyeceğini düşünmeniz garibime gitti.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
(Donanım olarak)

Hocam artmadığını iddaa ediyorsunuz ya ben de biraz tam tersini savunanlardanım. Fahiş seviyede artmadı demişsiniz ama standartlara göre en fahiş artışlar hala bizim ülkemizde bulunmakta. Sürekli haber konusu olan bu durumlara "artmadı" demeniz garibime gitti ondan sordum. Amacım konuyu saptırmak değil ama siyasetin ülkenin gidişatını en çok etkileyen ülkelerden birinde yaşıyoruz ve seçimin çok da bir şeyi etkilemeyeceğini düşünmeniz garibime gitti.
Bahsettiğin şey ile benim bahsettiğim şey aynı değil.Bu arkadaşlara göre 31 martta ki seçimlerden sonra bir anda fiyatların fazlaca yükselceği yönünde.Bende böyle düşünmediğimi belirttim.Fiyatlar zaten yükseliyor fakat a seçiminden sonra veya b seçiminden sonra değil her ay düzenli olarak yükseliyor desem yeridir.

GirayHan

80+ Platinum
100/50 bin tl 24 yada 36 ay vadeli kredinin geri ödemesine bi bakın derim.

Devalüasyon kapıda hala pembe gözlükle bakanlar var piyasaya.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Baran Kut
Bahsettiğin şey ile benim bahsettiğim şey aynı değil.Bu arkadaşlara göre 31 martta ki seçimlerden sonra bir anda fiyatların fazlaca yükselceği yönünde.Bende böyle düşünmediğimi belirttim.Fiyatlar zaten yükseliyor fakat a seçiminden sonra veya b seçiminden sonra değil her ay düzenli olarak yükseliyor desem yeridir.
Anlık yükseliş konusunda haklısınız hocam. Zaten herkesin de belirtmek istediği tam olarak o değil. Önlem gibi düşünün. Bazı firmalar anlık yükselişler yaparken, geri kalan firmalar enflasyon ve zamlara göre yükselişe devam ediyor. Bunu genelde seçim öncesi stok boşaltmaya çalışan firmalarda görebilirsiniz (Bahar Fırsatları, Ekinosa özel indirimler , Süper Mart, 1 Alana 1 Bedava gibi).

Aderal

80+ Bronze
Arkadaşlar bir sürü şey yazılmış ama alınır mı bu kulaklık bu fiyata

İceWolf

80+ Silver
Kulaklığı 2 yıl kullandım ve 2-3 yıl önceki rakiplerine göre baya fark ediyordu. Fakat son 1-2 yıldır benzer rakamlara çok fazla rakibi var. 1 yıl önce alınır fiyatı 1800 dü. 6 ay önce 2000 di, şimdilerdede 2000. Türkiyedeki enflasyon ve Dolar kuru düşünüldüğünde Sürekli kampanya ile dolar bazında fiyatı düşürülen eski model bir kulaklık.

alınır mı?? İhtiyacı olan alabilir ama piyasata 2000 li rakamlara birçok yeni nesil rakibi var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
992,786
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun