Neler Yeni

Seçimden sonra dolar yükselir mi düşer mi pc toplayacağim

Necmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert
Dolar yükselir diyen de çok düşer diyen de sizce ne olur pc almak için beklenir mi seçimden sonrasını

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,571
İsim
Yavuz
Benim fikrim dolar düşse de ürünlere hemen yansımayabilir. Zaten onu bekleyene kadar internet kafeye para harcıyorsan eş değere gelir.

Bünyamina

80+ Gold
Dolar yükselir diyen de çok düşer diyen de sizce ne olur pc almak için beklenir mi seçimden sonrasını
Aldığın teknoloji ürünlerin fiyatı kolay kolay düşmeyecek düşmüyor da geçen pandemiden dolayı artan fiyatlar biraz düştü o kadar daha düşecek bir şey olmayacak ben öyle düşünüyorum

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
YiğitCan Akbaşlı
BENCE eğer düşerse de çok büyük bir düşüş beklemiyorum hükümetin uyguladığı (ekonomi yönünde) politikalar kısa vadede belli olmaz ama uzun vadede sonuç verir diye düşünüyorum.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Yükselir ama alabildiğinizi hemen alın. Elinizde dolar bile kalsa zarar edeceksiniz. TL tutmak hiç mantıklı değil. Ama alabildiğinizi alamıyorsanız hiç değilse dolar alın. Az zarar edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Tayyip dedem belki ters köşe yapar doları aşağı çeker bilmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
John Karga
Önce bi fırlar daha sonra düşer. YTD. Şuan serbest piyasada değeri 21.6 TL zaten.

TahinPekmez

80+ Silver
Chp gelirde abd nin dediğini yaparsa düşer, yoksa yaptırımlar devam eder. Politika.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Erdoğan doları sıkıyor şu anda bu yaz dolar daha da yükselir gelen döviz ve turistler ile yıl sonu gelmeden bugünkü değerinin altını görür.

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
YiğitCan Akbaşlı
Yükselir ama alabildiğinizi hemen alın. Elinizde dolar bile kalsa zarar edeceksiniz. TL tutmak hiç mantıklı değil. Ama alabildiğinizi alamıyorsanız hiç değilse dolar alın. Az zarar edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Tayyip dedem belki ters köşe yapar doları aşağı çeker bilmem.
yapabilseydi seçimden önce yapıp vaat olarak seçimden sonra daha da düşüreceğim derdi bence :)

ESTAROSSA58

80+ Bronze
kimin seçileceğine bağlı seçim günü alabilirsin :D malum şahıs seçilirse yükselir hatta kopar ama kim olduğunu bilirsin sen in dışında birisi seçilirse malum şahsın damadının istifasına döner boş koltukta bir günde dolar nasıl düştüyse o zaman da düşer

Senarist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yusuf Şenoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı
rte kazanırsa yıl sonuna kadar 25-26 ya çıkar kk kazanırsa 23-24 e çıkar paran varsa erken almak her zaman daha iyi

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Burak Bal
Chp gelirde abd nin dediğini yaparsa düşer, yoksa yaptırımlar devam eder. Politika.
Hala yaptırım olduğuna inanan var ya sdflşhdfşlhlşdfhlş. Kardeşim vana var ABD açıp kapıyor. Dolar neredeyse tüm para birimlerine karşı değer kaybederken TL'ye karşı kazanıyor,bunun en basit sebebi karşılıksız deli gibi para basıyoruz.

Top Bottom