Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TahinPekmez

80+ Silver
Süleyman Demireli sevmezdim ama ne diyor,ne olursa olsun en önemli olan ülkenin bölünmez bütünlüğüdür. Bay bay kemal ne diyor selo suçsuz. Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Buradaki insaların %90 ı oy bile veremiyorken anket açmanız mantıksız olmuş.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,153
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Buradaki insaların %90 ı oy bile veremiyorken anket açmanız mantıksız olmuş.
Oy veremeyen seçmen önemsiz olsa partiler neden gençlerin üzerine bu kadar düşsün? Son seçimden bu yana 5 milyon yeni seçmen oy veriyor böyle düz mantıklı olmayın.

GirayHan

80+ Gold
RTE oyu kullananlar bi açığa çıksın da bloklayım boşuna uğraşmayalım :ROFLMAO:

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ak partiden nefret ederim ama yapacak bir şey yok recep tayyip erdoğan kazanmalı

• Üzgün
Reaksiyonlar: cici

arturo

80+ Silver

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Süleyman Demireli sevmezdim ama ne diyor,ne olursa olsun en önemli olan ülkenin bölünmez bütünlüğüdür. Bay bay kemal ne diyor selo suçsuz. Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal.
selo suçsuz demiyor, bağımsız yargı karar verecek diyor. selo nun ve hdp nin terörle alakasını hiçbirimiz inkar etmiyoruz. Ancak bağımsız mahkemeler kesin kanıtlarla birlikte bir karar vermeden hüküm vermek bize düşmez. Hukuk devleti ve anayasa bu yüzden var. Ayrıca daha 8 10 sene öncesine kadar akp terörle kol kola gezerken teröristleri sınırda törenle karşılarken, terör elebaşına sayın şehide kelle derken veya terörist başının kardeşini trt ye çıkarıp konuştururken kimsenin sesi bu kadar yüksek çıkmamıştı. Şimdi kk terörü desteklemeyi geçtim alenen terör örgütünün aleyhinde konuşuyor ama herkes adamı terör destekçisi ilan etti.

TahinPekmez

80+ Silver

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
selo suçsuz demiyor, bağımsız yargı karar verecek diyor. selo nun ve hdp nin terörle alakasını hiçbirimiz inkar etmiyoruz. Ancak bağımsız mahkemeler kesin kanıtlarla birlikte bir karar vermeden hüküm vermek bize düşmez. Hukuk devleti ve anayasa bu yüzden var. Ayrıca daha 8 10 sene öncesine kadar akp terörle kol kola gezerken teröristleri sınırda törenle karşılarken, terör elebaşına sayın teröriste kelle derken veya terörist başının kardeşini trt ye çıkarıp konuştururken kimsenin sesi bu kadar yüksek çıkmamıştı. Şimdi kk terörü desteklemeyi geçtim alenen terör örgütünün aleyhinde konuşuyor ama herkes adamı terör destekçisi ilan etti.
malum şahısın türkçülüğe ve türklere ettiği hakaretleri unutmuşum onu da buraya ekliyorum. şimdi milliyetçi ve vatansever ya beyefendi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
950,738
Üyeler
149,773