Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed Poyraz
z kusagıda degilsin ama niye boyle yapıyon demokrat deden anca çeşme acılısı yapıyo kanka ne yapmıs demokrat deden bu zaman kadar ulkeye 20 senedir muhalefette ne yapmıs kanka ne yapmıs gerci TÜRKİYE nin ilerlememesi icin elinden geleni yapıyor evet o da size yeter zaten neyse demokrat deden 14 mayıstan sonra nasıl istifa ediyor iyi seyret ha bide demokrat dedeni iyi arastır :D :D

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
32 33 saatte 70 sayfa ne konuştunuz acaba. Forumda 18 yaş altı da pek çok kişi odluğu için bu anketlere oy kullanamıyorum/sonuçlara bakacağım gibi bir seçenekte olmalı bence

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
z kusagıda degilsin ama niye boyle yapıyon demokrat deden anca çeşme acılısı yapıyo kanka ne yapmıs demokrat deden bu zaman kadar ulkeye 20 senedir muhalefette ne yapmıs kanka ne yapmıs gerci TÜRKİYE nin ilerlememesi icin elinden geleni yapıyor evet o da size yeter zaten neyse demokrat deden 14 mayıstan sonra nasıl istifa ediyor iyi seyret ha bide demokrat dedeni iyi arastır
fazla bi şey yazmayacam, yukarılarda bilal kardeşimize anlatır gibi anlattım zaten 10 yıldır muhalefette olan adamın ne yapmasını istiyosun. veya 20 yıldır iktidarda olan adam ülkeyi ne hale getirdi desem daha iyi olur. yol köprü vs. deme lütfen

arturo

80+ Silver
Bu adamı hafife almayın bu seçim olmazsa önümüzdeki erken seçimler de bu adam bir yere gelecek bu seçimde de güzel bir oy alacak diye düşünüyorum Muharrem den buna oy çok gidecek AKP sen MHP den iyi partiden kopanlar kararsızlar bu adama oy verecek kaliteli bilgi birikimi yüksek gerçekten Cumhurbaşkanı karakteri olan biri
Hocam Sinan Ogan arastirdim hakliymissiniz(ingilizce klavye)

Loading...

80+ Silver
fazla bi şey yazmayacam, yukarılarda bilal kardeşimize anlatır gibi anlattım zaten 10 yıldır muhalefette olan adamın ne yapmasını istiyosun. veya 20 yıldır iktidarda olan adam ülkeyi ne hale getirdi desem daha iyi olur. yol köprü vs. deme lütfen
Kılıçdar muhalafetlik yapamıyor sıkıntılı herif

Bu iktidar 20 yıldır varsa bu adamın yüzünden var

S400 olaylarında "bize kim saldırıcak" diyen adamın nasıl bir muhalafetlik yapmasını bekliyon kral

Kılıçdar seçimi kazanıyorsa kendi emeği ile değil

Mevcut iktidarın çok fazla açık vermesidir

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
aldığınız cihaz bile birkaç sene sonra ufak tefek sorunlar çıkarıyor. 2 sene sonra da garantisi bitiyor. Adam 20 senedir türkiyenin dalaveresiyle uğraşıyor. Yeni bir headset şart :D sağlam ses vermiyor artık :p
Mesaj otomatik birleştirildi:

S400 olaylarında "bize kim saldırıcak" diyen adamın nasıl bir muhalafetlik yapmasını bekliyon kral

Kılıçdaroğlu şu vakte kadar bu kadar iyi muhalefet yapmadı. Pası aldı artık gol olması için uğraşıyoruz. Eskiden kazanmaya hevesi yok gibi davranıyordu. Şimdi kazanacağına inandığı için daha bi gazlı.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,847
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam Sinan Ogan arastirdim hakliymissiniz(ingilizce klavye)
Bir liderin duruşu görüşü olur kk hep yalan dolan bugün söyledigi yarını tutmuyor PKK liyi terörist i ziyaret ederim diyor içimize sokacak hainleri herif diğeri desen satmadıgi şey kalmadı her yer rant oldu zengin iyice zengin oldu burnunun dikine gidiyor ekonomi bitti yerlerde her şey ateş pahasi bu ülkeye gerçekten adam gibi vatansever gerçekten halkını düşünen koltuk sevdası olmayan birisinin gelmesi lazım

TahinPekmez

80+ Silver
Steam deki oyun yorumları dahil heryere kılıçdaroğlu aday olmasın yazıyordu, yine aday oldu yine kaybedecek. Sanki bilerek yapılıyor. Ekmelettin dediler bir ara, çok sönük bir parti.keske Muhsin ölmeseydi.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

valla ben de kk nın iyi bir muhalefet lideri olduğunu düşünmüyorum, türk insanı bağıran çağıran kabadayılık yapan insanları seviyor.
s400 açıklamasına gelecek olursak kk bize kim saldıracak derken rusyayı kastediyordu ki haksız değil. Türkiye için bir numaralı dış tehdit rusyadır. son 15 yıldaki genişleme politikalarına ve putinin genel emperyal siyasetine bakarak bu zaten anlaşılabilir. En basitinden Suriye de koca bir zırhlı taburumuzun suriye uçakları tarafından yok edildiği hadiseyi hatırlarsanız zaten rusyanın türkiye için orta vadede bir dost olmadığını görürsünüz.
Ayrıca MSÜ de YL yapmış ve birçok hava savunma sınıfından subayla tanışmış(ki birisi sınıf arkadaşımdı) ayrıca hava indirme çalıştığım için hava savunma doktrinlerini de incelemiş biri olarak s400 alımının türkiye için dehşet verici boyutta stratejik bir hata olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İşin nato boyutundan bahsetmiyorum bile. Bunu kk yı savunmak vs. için de yazmadım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom