Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Carrier

80+ Bronze
Tamam kardeşim benim bende sana diyorum ki kendi hatanızı görmek istiyorsan muhalefet olan medyalara bak bari görürsün diyorum sonuçta a haberde bir güne soğanın 30 TL olmasıyla ilgili bir haber görmedik dimi ?
ahahhahaha lan zaten sosyal medya muhalefetin elinde muhalefet deli gibi sosyal medya kullanıyor nereye baksak akp kötüleniyor şaka mısın sen sosyal medyaya bakıp akp kesin gidici demeyin sadece siz telefondan kafanızı kaldırmayıp oturduğunuz yerden tweet atın

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,847
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aga 18 yaşından küçük olanlar oy vericek ve burda olanlar doğru olmuyacak mesela Sinan Ogana verenler max 15 yaşında insanlar siyasette sıfir bilgi ile yaklaşanlar gitmesi gereken bir hükümet varken hala inatla sinan ogan diyenleri anlamak mümkün değil
Bu adamı hafife almayın bu seçim olmazsa önümüzdeki erken seçimler de bu adam bir yere gelecek bu seçimde de güzel bir oy alacak diye düşünüyorum Muharrem den buna oy çok gidecek AKP sen MHP den iyi partiden kopanlar kararsızlar bu adama oy verecek kaliteli bilgi birikimi yüksek gerçekten Cumhurbaşkanı karakteri olan biri

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ahahhahaha lan zaten sosyal medya muhalefetin elinde muhalefet deli gibi sosyal medya kullanıyor nereye baksak akp kötüleniyor şaka mısın sen sosyal medyaya bakıp akp kesin gidici demeyin sadece siz telefondan kafanızı kaldırmayıp oturduğunuz yerden tweet atın
İnstadaki yorumlara bakınca tam tersini görüyorum ben

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Bu adamı hafife almayın bu seçim olmazsa önümüzdeki erken seçimler de bu adam bir yere gelecek bu seçimde de güzel bir oy alacak diye düşünüyorum Muharrem den buna oy çok gidecek AKP sen MHP den iyi partiden kopanlar kararsızlar bu adama oy verecek kaliteli bilgi birikimi yüksek gerçekten Cumhurbaşkanı karakteri olan biri
14. cbaşkanı diyorum ben kendisine ki hakeden bir adam ama bu seçim kazanamayacak

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
tmm kanka sosyal medya muhalefetin elinde tamam. Sensin kardeşim. Pazartesi görüşmek üzere seçim açıklandığı gibi sana özelden mesaj atacağım bilgilendirme amaçlı iyi geceler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed Poyraz
tahminimi söyleyim, büyükşehirlerin tamamına yakın bir kısmında demokrat dede önde çıkacak, iç anadolu ve doğu karadenizde ise malum şahısın dedeye göre biraz fazla oy alacağını düşünüyorum (ankara eskişehir vs. hariç)
demokrat dede mi kılıcdarogluna mı diyon sen demokrat dede diye

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,847
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
14. cbaşkanı diyorum ben kendisine ki hakeden bir adam ama bu seçim kazanamayacak
Onu biliyoruz inşallah bir gün bu adam gelir mükemmel biri gerçekten çok beğeniyorum duruşu var ne yaptığını biliyor kavga etmiyor bilgili ilgili inşallah hak ettiği yere gelir Muhsin Yazıcıoğlu gibi harcanmaz

Carrier

80+ Bronze
tmm kanka sosyal medya muhalefetin elinde tamam. Sensin kardeşim. Pazartesi görüşmek üzere seçim açıklandığı gibi sana özelden mesaj atacağım bilgilendirme amaçlı iyi geceler.
ben hepinize tek tek yazarım reis görüldü atmayın sonra

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
IMG_0326.jpeg

Yazılanları böyle okuyorum. Rte’nin böyle bir platformda bile yüksek oranlara oynaması gerçekten akılalmaz bir olay. Belki yaşı küçük arkadaşlar trollüyordur. Biz buradaki gençler olarak neredeyse teknolojiyi en yakından takip eden insanlarız. Ekonomiye olan etkisini gayet içimizde hissediyoruz. Ona rağmen destekliyorsanız size indirimli kasa falan yok gençler.

malum kişiye oy verenlerin indirimli kasaları toplayıp sarı sitede fahiş fiyattan satanlar olma ihtimalini düşünmeden edemiyorum.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik

Triple

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Mahmut Kan
Donanım arşivi premium özelliği gelsin sırf bu adamı görmemek için saniyesinde satın alırım

Ekler

• IMG_20230512_235636.jpg
    IMG_20230512_235636.jpg
    253.9 KB · Hit: 20

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Status