Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
tahminimi söyleyim, büyükşehirlerin tamamına yakın bir kısmında demokrat dede önde çıkacak, iç anadolu ve doğu karadenizde ise malum şahısın dedeye göre biraz fazla oy alacağını düşünüyorum (ankara eskişehir vs. hariç)

Knispel

80+ Bronze
neyinden memnun reis naptı sana ankarada bak ben istanbulda yaşıyorum eko başkan hiçbirşey yapmadı
Mansurdan önce öğrencilik hayatımda en çok para harcadığım ulaşımdı ilk geldiğinde ulaşımı ve öğrenciye abonman sistemini getirerek kurtardı ulaşımı. Polatlının su borularının yarısı yoktu olanlarında yarısı paslıydı hepsini değiştirdi. Su ücretlerine indirim getirdi. 10 binlerce aileye erzak yardımı yapıp öğrencilerin servis ücretini karşılayıp kantin masraflarınıda karşılıyor. Peki ben sana soruyorum melih gökçek 20 sene ne yaptı?
Ankaranın altyapısına hiç bir yardımı olmadı her yağmur yağdığında yollar su kaplıyordu gidip 700 milyon dolara milletin parasıyla kimseye sormadan danışmadan Ankapark denen ***** parkı yaptı. Daha sonra para tamamen çöpe gitti borcu mansur yavaşa kaldı ve bütün dış borcunu hakkıyla ödedi daha da nankörlük yapmayın.

Carrier

80+ Bronze
Uygunsuz davranış

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
kardeşim benim açıklamayı okumuyo musun muhalefet diyorum kendi hatasını paylaşır mı yandaş medya atınca yalan mı oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

şaka gibi cahil bunlar ya
Sen kalkıp muhalif medyaya yalan bilgi diyon kendin yandaş medyada atınca doğru bilgi oluyor. O zaman kendi hatalarınızı görmek için muhalif medyaya bakmanı tavsiye ederim sana. Ama bak bak bitmeyebilir uyarayım 2 gün kalmış sonuçta

Carrier

80+ Bronze
tahminimi söyleyim, büyükşehirlerin tamamına yakın bir kısmında demokrat dede önde çıkacak, iç anadolu ve doğu karadenizde ise malum şahısın dedeye göre biraz fazla oy alacağını düşünüyorum (ankara eskişehir vs. hariç)
bende ilk turda rte kazancak diyorum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Neyse arkadaşlar fabrika açmaya gidiyorum ben, medyaya lanse edip gelirim tekrar.

İyi geceler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen seçim zor kazandı nereye ilk turda alıyor :D

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik

Carrier

80+ Bronze
Sen kalkıp muhalif medyaya yalan bilgi diyon kendin yandaş medyada atınca doğru bilgi oluyor. O zaman kendi hatalarınızı görmek için muhalif medyaya bakmanı tavsiye ederim sana. Ama bak bak bitmeyebilir uyarayım 2 gün kalmış sonuçta
muhalefet kendi hatasını paylaşır mı diyorum süper zeka kardeşim

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
muhalefet kendi hatasını paylaşır mı diyorum süper zeka kardeşim
Tamam kardeşim benim bende sana diyorum ki kendi hatanızı görmek istiyorsan muhalefet olan medyalara bak bari görürsün diyorum sonuçta a haberde bir güne soğanın 30 tl olmasıyla ilgili bir haber görmedik dimi ?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar kendi fikrimi belirteyim. Bence kimse boş atmasın a veya b partisine gidiyor bu oylar. Bu sebepten kazanma ihtimali en düşük adaya vermek mantıklı. Ki bu benim düşüncem herhangi bir yönlendirme vs değildir. Benim gibi bu adaylara güvenmeyen varsa dediğimi düşünsün derim. Saygılarımla
Bencede mantıklı olan bu. AKP veya CHP'ye vermek istemeyenler Sinan Oğan'a verirlerse her 2 partiyede oy gitmesini engelleyebilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ukta

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
ikisi birbirine şu an çok yakın ben dede nin 52.8 le iktidara geleceğini düşünüyorum, 52.7 veya 9 değil, 8 alır. Ama pazar günü her şey belli olacak zaten burada 23487234 sayfa tartışmak vakit kaybı, insanların birbirinin kalbini kırması hakaret vs. etmesi saçma

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,717
Üyeler
149,430
Son üye
Samet0544
Top Bottom