Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,906
İsim
Hasan
Tamam dostum ben ittifak değil demiyorum, yapılanları da biliyorum ama bu kadar şehide sebep olan bir terör örgütünün destekçisi ile de bu samimilikte konuşan birine oy vermem diyorum bu benim görüşüm.
Hüdapar açık açık diyor hizbullahi desteklediğini. Yahu dost olmuş diyorsun biri direk ittifak kurmuş.
Türk kelimesinden rahatsız oluyor.
18 yaş altı çocukların evlenmesini izin vermek istiyor

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Bana o lafın kaynağını gösterirmisin ? nerede yazıyor videosu haberi varmı bilmediğimden soruyorum ? Yoksa ben atayımmı pkk yı otobusle davul zurna ile megri megri ile olan video yu atabilirim.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Tv de gördüklerinle sınırlı kalmasın bilgin

Türkiye CUMHURİYETİ senin aklının alabildiğinden daha büyüktür . Öyleki Projelerde öyle Yerli araba yerli uçak İHA SİHA bunlar sanıyormusunki bir anda akla geldi yapıldı ?
Aynen aselsanda misal ilk telefon yapan firmalardan. Ama ne hikmetse devamı gelmedi.
İlk arabayı yaptın devrimi ama benzin koyulmamış diye arabayı yerden yere vurup ürettirdiler dimi :D
Uçak fabrikasınıda traktör fabrikasına çevirdiğimiz için şuan traktör fabrikasından çıkıyor sihalar :D

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Tamam dostum ben ittifak değil demiyorum, yapılanları da biliyorum ama bu kadar şehide sebep olan bir terör örgütünün destekçisi ile de bu samimilikte konuşan birine oy vermem diyorum bu benim görüşüm.
Zamanında HDP ve AKP ittifak olduğunu bilmiyorsun herhalde.

İceWolf

80+ Silver
Bana o lafın kaynağını gösterirmisin ? nerede yazıyor videosu haberi varmı bilmediğimden soruyorum ? Yoksa ben atayımmı pkk yı otobusle davul zurna ile megri megri ile olan video yu atabilirim.
Hangi lafın. söyle atıyım. Megri megri dersen PKK videosu çok KK ya verin diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen aselsanda misal ilk telefon yapan firmalardan. Ama ne hikmetse devamı gelmedi.
İlk arabayı yaptın devrimi ama benzin koyulmamış diye arabayı yerden yere vurup ürettirdiler dimi :D
Uçak fabrikasınıda traktör fabrikasına çevirdiğimiz için şuan traktör fabrikasından çıkıyor sihalar :D
Devamı gelmedi değil. Lisansını iptal ettiler. Yani ürettirmediler.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
selo p...ni çıkartıcam diyen kim nerede söylemiş

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Seçime kısa bir gün kala sizlerin rahatlıkla oy kullanabileceği bir anket hazırlamak istedik. Her üyemiz tek bir adayı seçebilir, ayrıca oy veren kişilerin profillerini diğer üyeler görüntüleyemeyecektir.

Konu altında SAYGI ÇERÇEVESİ ALTINDA siyası tartışmanızı yapabilirsiniz.
Değişimin başlangıcı için.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Çözüm sürecinden önce dağ eteklerinde olan karakollar sürekli pekaka baskınlarında kalıyordu. Her ay en kötü 2-3 tane karakol baskını ve çatışması oluyordu. Çözüm sürecinde karakollar dağ tepelerine çıkarıldı ve oldukça sağlam yapıldı. Ek olarak oğuzhan uğurda diyor ya artık savaşmayalım konuşarak çözelim dinleyelim birbirimizi diye. O çözüm sürecide öyle birşeydi ama hdp ye ait illerde ve ilçelerde yolun altına mayın değil bak bomba döşeyip belediyenin asfaltlayıp sonra onları tuzak olarak askerlerimiz geçerken patlatan pekaka değil mi? Hdp asfalt dökerek bunları gizlememiş mi?
Hendekler kazılırken belediye araçları ile kaç asker şehit verdik? Bırakın arkadaş. Herkes oyunu değiştirecekse gelin ne hudapar ne hdp diyip sinan oğana verelim o zaman. Gerçekten hakeden gerçek bir Türkçü.

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Gönül ister bir Sinan OĞAN ama yeterli oy olmayacağı için kime atsak bilmiyorum. AKP ye atsak bir başka, CHP ye atsak bir başka. İkilemde kaldık. Fakirde kalırız sorun değil ama yeter ki ülke bölünmesin, bir avuç toprak için akan kanların sahiplerinin kemikleri titremesin toprağın altında, içim yanarsa bir ona yanar.

Birimden konuşacaksan, elin Avrupalısı 1600 birim asgari maaş alıyor, biz 8500 birim asgari maaş alıyoruz. Demekki senin kafana göre biz Avrupalılardan zenginmiyiz? Japonlar senin kafana göre en fakir ülkemi oluyo, senin 20.000 e aldığın telefonu onlar 200.000 birime alıyor. Tuvalet Terliğine oy veren kafan çok güzelmiş :):):)
1600 birim alan Avrupalının 300 birime aldığı telefonu biz 1700 birime alabiliyor muyuz? Japonun 200000 birime aldığını biz 8500 birime alabiliyor muyuz?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri