Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,106
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Oyları keşke kim kullanmış görebilsek, hiiç öylesine 😊😊😊😊😊😊
Ben söyleyeyim knka SİNAN OĞAN A BASTIM 😄 NE KANDİL DAĞI NE DOMUZ BAĞI O AN GELECEK BU TERÖR VE YARDAKCİLARİ DA GİDECEK KOLTUK SEVDASI OLANLARDA KOLTUKTAN DÜŞECEK ÜLKE REFAHA KAVUŞACAK BELKİ BU SEÇİM OLMAYACAK AMA BUNU GÖRECEĞİZ İNŞALLAH

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver
Ben pensilvanyadayım kardeşim gel al beni hemen
Onu bilemem nerdesin. Ama böyle anketlerde maşallah KK %80 alıyor ama 13 senedir her seçimde %23. Heee gülüm heee. Hepiniz Türkiyede ve gerçeksiniz. :) :) :)
Elin avrupalısı 1600 birim asgari ücretiyle 4090 alabilirken sen 8500 birim asgari ücretinle 3060 anca alabiliyorsun senin mantığına göre bizim rakamlarımız daha yüksek biz daha iyiyiz galiba
Noldu birim diyodun birden döndün 4090 a. Gülüm SENİN kafan bu, söyleyende sensin. 2 mesajda kendi söylediğine muhalefet eden bi Terliğimsi. normal :):):)

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
984
İsim
Birol azak
Onu bilemem nerdesin. Ama böyle anketlerde maşallah KK %80 alıyor ama 13 senedir her seçimde %23. Heee gülüm heee. Hepiniz Türkiyede ve gerçeksiniz. :) :) :)

Noldu birim diyodun birden döndün 4090 a. Gülüm SENİN kafan bu, söyleyende sensin. 2 mesajda kendi söylediğine muhalefet eden bi Terliğimsi. normal :):):)
Daha ne yazdığını bilmiyorsun birim muhabbeti açıldı bende ona cevap verdim. Sandıkta göreceksin bakalım oylar pensilvanyadan mı geliyor türkiyeden mi

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Allah'ın izniyle RTE yine kazanacak. Bana laf yetiştirenlere de cevap vermeyeceğim, boşuna yazmayın. Ben sadece kimin kazanmasını istediğimi söyledim.

İceWolf

80+ Silver
Daha ne yazdığını bilmiyorsun birim muhabbeti açıldı bende ona cevap verdim. Sandıkta göreceksin bakalım oylar pensilvanyadan mı geliyor türkiyeden mi
Merak etme görecez yarın. Sosyal medyadaki fake hesap oylarıyla 21 senedir kendinizi şişirip sonra seçim gecesi zırlamanıza alıştık :) :) :) Bu seçimde CHP genel merkezinin önüne sende git. Bir zırlayan daha seyredelim :):):) Seçim gecesinin en eğlenceli görüntüleri CHP önünden geliyor. Pastanın üstündeki çilek misali :) :) :)

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,907
İsim
Hasan
1036 KK oyu hımmmm. Tahmin etmek zor değil, 900 ü Pensilvanyadandır :) Burda yine az çıkmış, twetter de yapılınca anket %80 KK çıkıyor :) Demekki forumumuzda twetter kadar yoğun değiller :)

Birimden konuşacaksan, elin Avrupalısı 1600 birim asgari maaş alıyor, biz 8500 birim asgari maaş alıyoruz. Demekki senin kafana göre biz Avrupalılardan zenginmiyiz? Japonlar senin kafana göre en fakir ülkemi oluyo, senin 20.000 e aldığın telefonu onlar 200.000 birime alıyor. Tuvalet Terliğine oy veren kafan çok güzelmiş :):):)

Keşke İP lerinide görebilseydik. :) Kaç tanesi ABD, AB menşeili anlardık :):):):):):):):):)
Önemli olan birim değil o ürünü diğerlerine göre ne kadar sürede alabildiğindir.
Ve bi araba almak için ömrümüz yetmiyor diyebilirim

İceWolf

80+ Silver
Önemli olan birim değil o ürünü diğerlerine göre ne kadar sürede alabildiğindir.
Aynen. Ama asıl önemli olan bir ürünü üretebilmektir. Üretebilirsen 20.000 birime almak zorunda kalmazsın, 10.000 birime ülkene ulaştırabilirsin. TOGG gibi, :) :) :) Bu Terlik kafalılar yerli üretime düşman olup birim muhabbeti yapıyorlarya oda çok enteresan....

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,907
İsim
Hasan
Aynen. Ama asıl önemli olan bir ürünü üretebilmektir. Üretebilirsen 20.000 birime almak zorunda kalmazsın, 10.000 birime ülkene ulaştırabilirsin. TOGG gibi, :) :) :) Bu Terlik kafalılar yerli üretime düşman olup birim muhabbeti yapıyorlarya oda çok enteresan....
Aynen ülkende olan ve ülkenin faydasına olan onlarca fabrikayı satıp ülkene yararlı olabilirsin👍(!) Ayrıca kendi kaynaklarını kullanmassan ülken dışa bağımlı olur

Togg bizim için değil batı piyasası içindir asgari ücretle çalışan biri hatta bir öğretmenin bu aracı almasini yıllar alır

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Uğur
Sen hayır dır ya ? K K ye oy atan vatan hainimi senin gözünde ? bu nasıl bir cahillik usluba bak terlikmiş sen de marul kafasın ozaman

İceWolf

80+ Silver
Aynen ülkende olan ve ülkenin faydasına olan onlarca fabrikayı satıp ülkene yararlı olabilirsin👍(!)
Bak buda çok komik. Hangi fabrikalar satılmış bi yazarmısın. Bide satılınca o fabrikalar kapanmışmı? Gerçi ben sana CHP lilerin(Eski DSP-SHP) sattığı ve kapatılan bir sürü fabrika yazarımda önce sen bi yaz. Gerçi Uçak fabrikalarını-Otomobil fabrikasını CHP kapattı ama oraya kadar bakalım neler yazacan.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Uğur
Tv de gördüklerinle sınırlı kalmasın bilgin

Türkiye CUMHURİYETİ senin aklının alabildiğinden daha büyüktür . Öyleki Projelerde öyle Yerli araba yerli uçak İHA SİHA bunlar sanıyormusunki bir anda akla geldi yapıldı ?

İceWolf

80+ Silver
Sen hayır dır ya ? K K ye oy atan vatan hainimi senin gözünde ? bu nasıl bir cahillik usluba bak terlikmiş sen de marul kafasın ozaman
Bana değil TERLİĞE OY VERİCEM KAFAM BU diyenlere sor onu. Yani kendine. Pardon TERLİK değil TUVALET TERLİĞİ diyorlar, yanlış olmasın :) :) :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom