Neler Yeni

sennheiser cx80s nasıl

T0XĮĆ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Buğra demir
sennheiser cx80s Almayı düşünüyorum arasıra PUBG oynayacağım onda ses kassam yeter :D çoğunlukla müzik dinleyeceğim nasıl alınır mı

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Bütçeee?

ofisec

80+
Bizzat kullandığım kulaklık. Geçen yaz almıştım. Çok memnunum. Oyunlarda ses kasmak cümlesi hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemem ama müzik için şüphesiz alınabilir.

T0XĮĆ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Buğra demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizzat kullandığım kulaklık. Geçen yaz almıştım. Çok memnunum. Oyunlarda ses kasmak cümlesi hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemem ama müzik için şüphesiz alınabilir.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne bütçesi kardeş Ben sana bu kulaklık alınır mı alınmaz mı ses deneyimi nasıl diye soruyorum kulaklık önerisi istemiyorum

T0XĮĆ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Buğra demir
@BurakReiS kusura bakma kanka ya akşam birazcık sert çıkmış olabilirim kusura bakma İphone earpord nasıl oluemu :D

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Sennheiser CX200 kullanmıştım, çok temiz kullanmama rağmen 2 kere bozuldu. İlkinde garantiden değişti, 2.'sinde garantisi bittiği için değişmedi. CX80S de o serinin devamı, muhtemelen o da dayanıksızdır. Sennheiser orta ve üst segmentte çok iyi bir marka, giriş segmentte o kadar iyi değil.

İnternette 185 TL'ye satıldığını gördüm. Onun yerine şu kulaklığa bakabilirsiniz:

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
@BurakReiS kusura bakma kanka ya akşam birazcık sert çıkmış olabilirim kusura bakma İphone earpord nasıl oluemu :D
Sorun değil. Kulaklığı ne amaçlar için kullanacaksınız? Ara sıra PUBG derken mobile olan mı?

T0XĮĆ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Buğra demir
Sorun değil. Kulaklığı ne amaçlar için kullanacaksınız? Ara sıra PUBG derken mobile olan mı?
Wvet mobile Ve Poco x3 proda kullanacsğıö
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sennheiser CX200 kullanmıştım, çok temiz kullanmama rağmen 2 kere bozuldu. İlkinde garantiden değişti, 2.'sinde garantisi bittiği için değişmedi. CX80S de o serinin devamı, muhtemelen o da dayanıksızdır. Sennheiser orta ve üst segmentte çok iyi bir marka, giriş segmentte o kadar iyi değil.

İnternette 185 TL'ye satıldığını gördüm. Onun yerine şu kulaklığa bakabilirsiniz:
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,926
Üyeler
138,444
Son üye
nakkaf
Top Bottom