Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sennheiser GSP 301 682TL (yeni stoklar)

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
Çok beklemek istemeyenler 730 TL ye şu arkadaştan satın alabilir. ben 1 tane bu arkadaştan aldım. sorunsuz sıfır ürün gönderdi. Bu arada satıcıyı tanımıyorum geçen kampanyayı kaçırdığımda sahibinden'de denk geldim. Memnun kaldığım için paylaştım.

Alıntıyı görüntüle
Cloud 2 den geçmeyi düşünüyorum 4 sene oldu artık yıprandı.Alınır mı ne diyorsun fark hissedemiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
mihi
3 yıldır Sennheiser GSP300 kullanıcısıyım. Biraz yıpranınca kulaklıklar bir göz attım. Wireless olmasının da etkisiyle geçenlerde 2500 tl ye bu kulaklıgı (SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless) almıstım. Direkt iade ettim. Tekrar Sennheiser GSP 301 aldım. Ya alışkanlıktan ya da gerçekten ses kalitesi vs çok kötü geldi.

GSP301 tabi ki mükemmel değil fakat bu fiyata bu kulaklıktan daha iyi bir kulaklık olduğunu sanmıyorum. Malzeme kalitesi çok çok iyi. Kulaklık padleri yukarıdaki 3300 tl ye satılan kulaklıktan en az 2-3 kat daha kaliteli. Mikrofon zaten kulaklığın en iyi özelliklerinden. Daha 1 kişiden şikayet duymadım. Hatta çoğu iş toplantısına, iş görüşmesine bu kulaklık ile katıldım :D

App e ihtiyaç duymaz. Ayara gerek yok. Tak çalıştır kullan. CS go + Valorant oyuncusuyum ses kasma vb konularda hiç sorun yaşamadım. Arada açar müziğimi de dinlerim rahatsız etmez. Mikrofonu kalitelidir. Ama steelseries resmen boğuk sesiyle kulaklarımı tırmaladı. Berbat bi app üzerinden ekolayzır ayarı vs uğraşmak zorunda kaldım.

1680622105236.png

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
3 yıldır Sennheiser GSP300 kullanıcısıyım. Biraz yıpranınca kulaklıklar bir göz attım. Wireless olmasının da etkisiyle geçenlerde 2500 TL ye bu kulaklıgı (SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless) almıstım. Direkt iade ettim. Tekrar Sennheiser GSP 301 aldım. Ya alışkanlıktan ya da gerçekten ses kalitesi vs çok kötü geldi.

GSP301 tabi ki mükemmel değil fakat bu fiyata bu kulaklıktan daha iyi bir kulaklık olduğunu sanmıyorum. Malzeme kalitesi çok çok iyi. Kulaklık padleri yukarıdaki 3300 TL ye satılan kulaklıktan en az 2-3 kat daha kaliteli. Mikrofon zaten kulaklığın en iyi özelliklerinden. Daha 1 kişiden şikayet duymadım. Hatta çoğu iş toplantısına, iş görüşmesine bu kulaklık ile katıldım :D

App e ihtiyaç duymaz. Ayara gerek yok. Tak çalıştır kullan. CS go + Valorant oyuncusuyum ses kasma vb konularda hiç sorun yaşamadım. Arada açar müziğimi de dinlerim rahatsız etmez. Mikrofonu kalitelidir. Ama steelseries resmen boğuk sesiyle kulaklarımı tırmaladı. Berbat bi app üzerinden ekolayzır ayarı vs uğraşmak zorunda kaldım.

Alıntıyı görüntüle
Full ses performansı nasıl acaba mikrofona sekiyormu?Ben yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorum vede valorant oynuyorum özet bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
mihi
Full ses performansı nasıl acaba mikrofona sekiyormu?Ben yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorum vede valorant oynuyorum özet bu.
Şimdi arkada full seste muzık calarken ses kaydettım. Tekrar dinlediğimde çoook arkalardan az bir tonla müziği duyabiliyorsun. Konuşma sesi çok baskın olduğu için çok zor duyuluyor. Rahatsız edici veya karşıdakinin dikkatini çekecek bir ses değil.

Son düzenleme:

Fantastiktürk

80+ Bronze
Porcheden renoya geçmişsin knk 😅
Sennheiser'a reno dedi bu arkadaş.
müthiş fiyat denemez ama 1500 liralık kulaklıklara rakip
Anlamadım. Siz fiyatlara mı bakmıyorsunuz Sennheiser'ı mı bilmiyorsunuz?

Kulaklığın yurt dışı fiyatı Amazon 80$, çıkış fiyatı 100$. Vergi ekleniyor mu yerel fiyatlandırma var mı bilmiyorum. Şu anda yarı fiyatı. Yani 40$.
Sennheiser ise ses konusunda en bilindik, tecrübeli ve kaliteli markalardan birisi.

Yalnız oyuncu ürünleri nasıldır bilmem. Çünkü oyuncu ürünlerini EPOS yapıyor. Sennheiser'ın isim hakkını kullanıyorlar. Yine de isim hakkı kullandıklarına göre kötü olmasa gerek.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,394
İsim
Kerem Çavuş
Sennheiser'a reno dedi bu arkadaş.

Anlamadım. Siz fiyatlara mı bakmıyorsunuz Sennheiser'ı mı bilmiyorsunuz?

Kulaklığın yurt dışı fiyatı Amazon 80$, çıkış fiyatı 100$. Vergi ekleniyor mu yerel fiyatlandırma var mı bilmiyorum. Şu anda yarı fiyatı. Yani 40$.
Sennheiser ise ses konusunda en bilindik, tecrübeli ve kaliteli markalardan birisi.

Yalnız oyuncu ürünleri nasıldır bilmem. Çünkü oyuncu ürünlerini EPOS yapıyor. Sennheiser'ın isim hakkını kullanıyorlar. Yine de isim hakkı kullandıklarına göre kötü olmasa gerek.
sen internete kaç dolar yazıp bırakan arkadaşlardansın muhtemelen ürün 22 dolara amazonda satılıyo şu an ve diğer satıcılarda da 27 dolara satan 3 satıcı daha var , fiyat olarak iyi ama süper değil , ürün kaliteli zaten ona bir şey demedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
sen internete kaç dolar yazıp bırakan arkadaşlardansın muhtemelen ürün 22 dolara amazonda satılıyo şu an ve diğer satıcılarda da 27 dolara satan 3 satıcı daha var , fiyat olarak iyi ama süper değil , ürün kaliteli zaten ona bir şey demedim
amazon.de de 44 euro yazıyor,22 dolar olan linki atma şansınız var mı acaba?

Fantastiktürk

80+ Bronze
ürün 22 dolara amazonda satılıyo şu an ve diğer satıcılarda da 27 dolara satan 3 satıcı daha var
Hadi ya. 22 dolara Sennheiser'ı bırak S harfini alamazsın. Ayrıca ben İngilizce de biliyorum.

Bestbuy fiyatı 80 dolar.
Techpowerup incelemesinde çıkış fiyatı 100 dolar olarak belirtilmiş.
Buradaki incelemede de aynı şekilde 100 dolar olarak belirtilmiş.
Aynı şekilde Kitguru incelemesinde de 90 Euro olarak belirtilmiş.

Senin bahsettiğin 22 dolar ise kullanılmış (edit: ikinci el) için:
1680629361324.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüh yetişemedim :ROFLMAO:

Her şeyi çok bilmeyin ya.

Edit2: Gördüğüm kadarı ile 60 dolar veya 50 euro'ya bulunabiliyor (Tabii ki teslimat ve ithalat ücretleri hariç).
Şunu da belirtmekte fayda var. Sennheiser (Nedense) Türkiye'de bazı modelleri çok pahalı satılıyor. Örneğin 50 dolar olan HD400S Türkiyede 1600TL yani 80 dolar. Benim kullandığım Tasktar Pro 82 yurt dışında 80 dolar ama burada satış fiyatı 1600TL.
Yani distrübütör Türkiye'ye getirirken vergiler VS. de eklenince yine 80 doları bulacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Kablosuz kulaklık bakıyorum ama buda fiyat performans olarak iyi duruyordu dayanamadım en sonunda aldım bir tane. G332 den geçeceğim için mutlu eder herhalde. Artık kablosuz kulaklık başka bahara kaldı.

Muco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mücahit Abdullah Bedir
kararsız kaldım alınır mı ya ihtiyacım da var ama genelde fps oyunları için kullanıcam emin olamadım.

aldım gitti ses kartı da alıp denicem olmadı iade ederiz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,203
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom