Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sennheiser GSP 301 682TL (yeni stoklar)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
kararsız kaldım alınır mı ya ihtiyacım da var ama genelde fps oyunları için kullanıcam emin olamadım.

aldım gitti ses kartı da alıp denicem olmadı iade ederiz.
Pek bilgim olmadığı için soruyorum,

msi z790p ddr5 wifi anakartım var,bu kulaklıklar için harici anakart gerekli mi acaba

Yanakay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Metin Vardar
Pek bilgim olmadığı için soruyorum,

msi z790p ddr5 wifi anakartım var,bu kulaklıklar için harici anakart gerekli mi acaba
en temiz sesi stereo ile alırsınız bu kulaklık ile harici ses kartları 7.1 aktifleştirmek için.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun

.cMc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Sergen Camcı
Valla şöyle söyleyim markadan çoğunlukla yorumlar olumlu ama kendim hiç kullanmadım

VeloceRR

80+ Bronze
Ben memnun kaldıgım için bir tane de arkadasa sipariş verdim şimdi. Bu fiyatlara gamepower,rampage felan var alın gitsin memnun kalırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Ben memnun kaldıgım için bir tane de arkadasa sipariş verdim şimdi. Bu fiyatlara gamepower,rampage felan var alın gitsin memnun kalırsınız.
Ayrı ses kartı ile kullanıyor musunuz? Yoksa direk anakartın ses yongasını mı kullanıyorsunuz? Anakartta Alc 1200 var yeterli olur herhalde.

mkoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
mustafa kemal öztürk
Arakdaşlar ben almayı planlıyorum ama orjinal midir? Çünkü başka bir satıcı 2k TL'ye satıyor. Bu satıcıda 800 olunca insan bi garipsiyor. Herhalde çakma olsa gelince anlaşılır para iadesi yaparlar diye tahmin ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Arakdaşlar ben almayı planlıyorum ama orjinal midir? Çünkü başka bir satıcı 2k TL'ye satıyor. Bu satıcıda 800 olunca insan bi garipsiyor. Herhalde çakma olsa gelince anlaşılır para iadesi yaparlar diye tahmin ediyorum.
Orijinal daha önce indirime girdiğinde alanlar oldu. Fiyat neden böyle konusu aslında arkasındaki şirkette yatıyor birde ürün yıl olarak eskidi. Kulaklık yıl olarak eskidiği için ve fiyat bandında çok rakibi olduğu için bu fiyattan satıyorlar. Yani gsp 300 serisi çıktığından bu güne çok yıl geçti ve şöyle de bir şey var epos ve sennheiser markaları ayrıldı. Birlikte çalışan şirketlerdi. Sennheiser oyun kulaklığı piyasasından çekildi. Ortağı olan şirket gitti Epos adı altında kulaklıkları çıkarmaya devam etti ve sennheiser ismini kullanmaya devam etti. Bu yüzden sonrasında kulaklığın reklamı da çok dönmedi. Markalar ayrıldığı için mesela bu markanın yeni kulaklıklarında hayal kırıklığı yaşayan insanlar var youtube yorumlarında. Adam iki kulaklığı karşılaştırıp gsp 300 serisini öneriyor yeni seri yerine. Sennheiser ortaklığı ile çıkan ürünlerde Epos seenheiser isimlendirmesini kullanmaya devam etti. Sonraki ürünlerinde epos adı kaldı sadece. İşte bu yüzden epos ve epos sebnheiser ürünleri arasında fark var. Ben de aldım ürünü ama en çok bu konu tarafı insanın aklını kurcalıyor. Çünkü sennheiser bu işbirliğinden çekilmiş durumda.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: mkoo
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,203
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp