Neler Yeni

Sevdiğim Kıza Açılmak İstiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
semih tunca
selamın aleyküm ben bu forumda yeniyim çok farklı insanlar olduğu için sizden fikir almak istedim ben 15 yaşındayım lise öğrencisiyim 1.5 senedirde sevdiğim bir kız var kız çok sakin ve çok sessiz biri benimle aynı duyguları yaşayanlar bilir sürekli onu düşünürsün bende sürekli onu düşünüyorum ve pandemiden dolayı normalde hergün gördüğüm kızı ayda 1-2 defa ya görüyorum ve yani artık açılmak istiyorum en büyük sorunda bu kız manita işlerinden daha çok derslerine önem veriyor ve birazda muhafazakar şimdi ben napmalıyım
şimdiden vaktinizi çaldıysam özür dilerim

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Vakit çalmak falan yok, bu forumda olan herkes boş zamanlarında geziyordur tahminimce.

Ardından yaşıtın biri olarak ona ilgi göstermeni, onu sevdiğini göstermeni öneririm. Reddedileceğini sanmam. Bir hafta çok sık konuşun ara sıra iltifat et şakaya vur ardından kendine güven ve açıl.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Cesaretini topla ve konuş sonrasını akışına bırak.

Daha yolun başındasın Lise 1-2 deki sevgililikler pek uzun sürmüyor. Bir anlık heves ve liseye yeni geçmenin heyecanıyla yapılan işler. Bu yüzden çok kasma.. Derslerine bak :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
semih tunca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cesaretini topla ve konuş sonrasını akışına bırak.

Daha yolun başındasın Lise 1-2 deki sevgililikler pek uzun sürmüyor. Bir anlık heves ve liseye yeni geçmenin heyecanıyla yapılan işler. Bu yüzden çok kasma.. Derslerine
doğru sölüyosun ama geçmişte birçok ilişkim oldu birçok kızla flört ettim yani bu tanıdığım hiçbir kız gibi değil hani derlerya yolun daha çok başındasın doğru kişiyi bulmaya bak ben doğru kişiyi bulduma eminim

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
doğru sölüyosun ama geçmişte birçok ilişkim oldu birçok kızla flört ettim yani bu tanıdığım hiçbir kız gibi değil hani derlerya yolun daha çok başındasın doğru kişiyi bulmaya bak ben doğru kişiyi bulduma eminim

Doğru kişiyi sen buldun, belki kız senin hakkında böyle düşünmüyor. Bilemeyiz..

Belki sende onun için flört ettiklerinden birisi olacaksın. Şimdiye kadar sevipte kavuşanı görmedim.

Örnek: Ben :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
semih tunca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğru kişiyi sen buldun, belki kız senin hakkında böyle düşünmüyor. Bilemeyiz..

Belki sende onun için flört ettiklerinden birisi olacaksın. Şimdiye kadar sevipte kavuşanı görmedim.

Örnek: Ben :)
haklsında sen hiç buzamana kadar hiç flörtü olamamış hiç sevgilsi bile olmamış onu geç yakın erkek arkadaşı bile olmamış bir kız gördünmü. ilk defa yaşadığım için herkesden tavsiye istiyorum o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vakit çalmak falan yok, bu forumda olan herkes boş zamanlarında geziyordur tahminimce.

Ardından yaşıtın biri olarak ona ilgi göstermeni, onu sevdiğini göstermeni öneririm. Reddedileceğini sanmam. Bir hafta çok sık konuşun ara sıra iltifat et şakaya vur ardından kendine güven ve açıl.
teşekküür ederim tavsiyelerin için

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yanlış anlama ama bana bu küçük yaştaki sevgiler çok boş, çok masum geliyor.

Hani daha yaşın kaş başın kaç derler ya aynı öyle düşünüyorum.😀
Bence bunların en erken üni de başlaması lazım.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Tşk canim.
selamın aleyküm ben bu forumda yeniyim çok farklı insanlar olduğu için sizden fikir almak istedim ben 15 yaşındayım lise öğrencisiyim 1.5 senedirde sevdiğim bir kız var kız çok sakin ve çok sessiz biri benimle aynı duyguları yaşayanlar bilir sürekli onu düşünürsün bende sürekli onu düşünüyorum ve pandemiden dolayı normalde hergün gördüğüm kızı ayda 1-2 defa ya görüyorum ve yani artık açılmak istiyorum en büyük sorunda bu kız manita işlerinden daha çok derslerine önem veriyor ve birazda muhafazakar şimdi ben napmalıyım
Açıl, olursa olur olmazsa hiç kasma. Benim Lise 1 deki sevgilim de dediğin gibiydi, muhafazakar değil de bu işlere yakın bakmıyordu.
Açıl en azından kızın aklında olur. Denemeden pişman olmak yerine deneyip pişman olursun en kötü.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Tşk canim.

Açıl, olursa olur olmazsa hiç kasma. Benim Lise 1 deki sevgilim de dediğin gibiydi, muhafazakar değil de bu işlere yakın bakmıyordu.
Açıl en azından kızın aklında olur. Denemeden pişman olmak yerine deneyip pişman olursun en kötü.
Ulan durduk yere gaza geldim dkjfjsjsks arabaya aragaz verir gibi gaz vermişsiniz çocuğa.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Git konuş olursa olur olmazsa sal gitsin.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İlk önce biraz sohbet muhabbet et, kendini tanıt ona oda kendini tanıtsın, şak diye açılırsan red yersin.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Kartopu bile değil iken çığ olmaya çalışma
yani hemen açılma
önce muhabbet et sohbet et
şu an günümüzde çok adı geçen şeylerden falan bahset onun bu şeyler hakkında ki düşüncelerini falan iste
ilerledikten sonra açılabilirsin

Top Bottom