Neler Yeni

Sıfır Ekran Kartında Coil Whine Sorunu ?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Ama şöyle bir şey oluyor gibi gelıyor bana bazen oyunda yada oyunlarda çok hafif bir takılma oluyor gibi gelıyor sesle birlikte yada bana öyle geliyor kafayı oaraya çok taktığım için bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen yaşamışmıydın bu sorunu ?
Evet , servise gönderin dediler ama benimki hazır sistemdi , ben sordum kendilerine bu sorundan gelen kartların sesi çok yüksek olmadığı durumların hepsinde geri gönderiliyor dediler , ses belli bir desibel üstü olması lazım dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet , servise gönderin dediler ama benimki hazır sistemdi , ben sordum kendilerine bu sorundan gelen kartların sesi çok yüksek olmadığı durumların hepsinde geri gönderiliyor dediler , ses belli bir desibel üstü olması lazım dediler
Şuanki kartımda var ama duyulmuıyo bile

Uur01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
UĞUR
Performans düşmesi yaşamasan da insan aldığı üründe böyle bir şey olunca kötü hisseder. Performans düşüşü olmayacak diye ona katlandıkça kafana takılır ileride keşke iade edip tekrar alsaydım dersin. Yerinde olsam iade ederdim. Yenisini alırdım.
Hocam ne yaptınız konunun devamını görmedim aynı sorun bende de var, firmaların işgüzarlığını çekmek zorunda değiliz para veriyoruz kasadan cızır cızır ses geliyor

Top Bottom