Neler Yeni

Sıfır iPhone 13 ısınma sorunu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu
Her şey beklenebilir o halde. İnternet üzerinden ucuz diye alıp orijinal adı altında satıyor da olabilir.
bnim merak ettiğim buna nasıl izin veriyorlar şimdi birkaçta değil altta bildiğin 2. raf yd tel üstte tr ler var

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Telefonu bugün aldım sıfır cihaz. Tiktokta kamerayla filtreler falan deniyordum cihaz ısındı baya. Reels falan izlediğimde de biraz ısınma oluyor normal mi sizce
Son sürümde şuan güncel
bende de iphone 13 var tam yıl oldu alalı ısınma sorunu evet var ama pubg mobile gibi oyunlarda yüksek ayarlarda oynarken oluyor normal kullanımda ısınma asla olmuyor bence bir apple destekten randevu alıp götürün derim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu

gokhaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökhan er
Rahatsız edecek kadar ısınmaması lazım kılıfla kullanıyorsan.
Kılıfsız kullanıyorum kılıf alırım yakında. Bu tiktokta reelste falan dolaşırken ısınmasını hissetmem acaba anormal bir durum mu diye düşünmeme neden oldu. Öyle elimi yakacak kadar bir ısınma olmuyor hissedilecek kadar ısınıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende de iphone 13 var tam yıl oldu alalı ısınma sorunu evet var ama PUBG mobile gibi oyunlarda yüksek ayarlarda oynarken oluyor normal kullanımda ısınma asla olmuyor bence bir apple destekten randevu alıp götürün derim
Reels falan izlerken kılıfı çıkar öyle deneyebilir misin elini yakan bir sıcaklıktan bahsetmiyorum elinin hissedeceği bir sıcaklık oluyor

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Doğuş Akyürek
12/13 lerde bu ısınma sıkıntısı var hocam. Özellikle ios sürümü kaynaklıda olabiliyor.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Kılıfsız kullanıyorum kılıf alırım yakında. Bu tiktokta reelste falan dolaşırken ısınmasını hissetmem acaba anormal bir durum mu diye düşünmeme neden oldu. Öyle elimi yakacak kadar bir ısınma olmuyor hissedilecek kadar ısınıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reels falan izlerken kılıfı çıkar öyle deneyebilir misin elini yakan bir sıcaklıktan bahsetmiyorum elinin hissedeceği bir sıcaklık oluyor
normal bir sıcaklık oluyor genelde ama

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
ısınma sorunun normali yoktur saatlerce oyun oynamamışsın testlerini tekrar yap iade et yenisini al

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
saçmalamışsınız hocam
neyine saçmalamışım acaba ? tiktokta gezereken ısınan kaç tane iphone 13 gördün işte grafiker arkadaşım kullanıyor 256 GB hafıza dolu + blut depolama 250 gb dolu o şekilde bile böyle bir sorun görmedik.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
neyine saçmalamışım acaba ? tiktokta gezereken ısınan kaç tane iphone 13 gördün işte grafiker arkadaşım kullanıyor 256 GB hafıza dolu + blut depolama 250 gb dolu o şekilde bile böyle bir sorun görmedik.
adam efekt denemiş gayet normal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,489
Üyeler
151,072
Son üye
ynsgnr
Top Bottom